اپلیکشن فندق

اپلیکشن فندق

گروه آموزشی فیلم‌آموز پس از تجربه موفق در ساخت مجموعه فیلم های آموزشی فندق این بار تصمیم به تولید و انتشار “اپلیکیشن فندق ” ویژه تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند نمود.  

 تمام تلاش سازندگان این اپلیکیشن ، ایجاد جذابیت های بصری و تولید فضایی صمیمی برای درک بهتر دانش آموزان از مفاهیم درس علوم  با استفاده از یادگیری معکوس بوده است. با توجه به گرایش روزافزون خانواده های ایرانی و فرزندان عزیزشان این نرم افزار جذاب تا حدود زیادی میتواند اوقات فراغت کودکان را پر کند و در عین حال مفاهیم درسی را به دلپذیر ترین شکل ممکن به کودک انتقال دهد.

“اپلیکیشن فندق” محل پیوند آموزش پژوهش محور، یادگیری معکوس و ارتباط درس با زندگیه. به یک تعبیر تحقق فرصت برابر آموزشی برای همه.
۶۳%

اپلیکیشن های آموزشی

اپلیکیشن اندروید فندق

۹۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان

رویای گروه آموزشی فیلم آموز

می دونین رویای فیلم‌آموز چیه؟ ما همیشه دلمون می‌خواست همه مدرسه‌ها، همه معلم‌ها و همه دانش‌آموزها توانایی استفاده از فیلم‌های فندق رو داشته باشن و حالا یه راه حل فندقی براش پیدا کردیم. “اپلیکیشن فندق”. در این اپلیکیشن همه فیلم‌های مجموعه آموزشی علوم ابتدایی رو می تونین همیشه در کنارتون داشته باشین، می تونین آزمون بدین، آزمایش‌های علوم رو ببینین و ۴۰ تا آزمایش با وسایل دورریز هم خودتون اجرا کنین. با یه قیمت خیلی خیلی مناسب.

تخفیف باورنکردنی

قیمت اصلی این اپلیکیشن ۹۵ هزار تومان است.

اما شما میتوانید از طریق خرید کد فعالسازی از سایت رایاد این اپلیکیشن را فقط با قیمت ۳۵ هزار تومان دریافت کنید.

نرم افزار موبایل علوم فندق

برای آشنایی بیشتر و بهتر شما عزیزان با اپیکیشن فندق ، تصاویری از محیط این نرم افزار را برای شما آورده ایم.

اپلیکیشن فندق و یادگیری معکوس

می دونیم که می دونین یادگیری معکوس چیه. می دونیم که می دونین جای خونه و مدرسه عوض می شه و می دونیم که می دونین بچه ها تو خونه درس می خونن وتو مدرسه اشکال‌هاشون برطرف می‌شه.  ولی نمی دونیم که می دونین با اپلیکیشن فندق می‌تونین به راحتی یادگیری معکوس رو در درس علوم اجرا کنین؟ بازم نمی دونیم که می دونین این اپلیکیشن ۵۱۳ تا فیلم داره از همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی؟ و نمی دونیم که می دونین اپلیکیشن فندق آزمون داره، همه آزمایش‌ها رو پوشش می ده و همیشه هم در کنار آموزگارها، دانش‌آموزان و خانواده‌هاست؟ پس بهتون می گیم که بدونین از سال گذشته چند تا از مدرسه‌ها یادگیری معکوس رو با این فیلم‌ها تو کلاس علوم اجرا کردن و نتیجه فوق‌العاده بوده. امسال به تعداد این مدرسه‌ها اضافه شده و شما هم می‌تونین این طرح رو تو مدرسه خودتون اجرا کنین ما هم تا جایی که بتونیم بهتون تخفیف می دیم چون دوست داریم در همه مدرسه‌ها این طرح اجرا بشه.با ما تماس بگیرین. ما همیشه آماده پاسخگویی هستیم.

بخش های مختلف اپلیکیشن فندق

فیلم های این اپلیکیشن در جهار بخش در اختیار کاربران قرار گرفته است. ۱- علوم اول تا ششم ابتدایی، بر اساس هر پایه یک مجموعه ساخته شده و برای هر درس یک فیلم ارائه می کند. ۲-فیلم های موضوعی، بر اساس موضوعات مختلف علوم دوره ابتدایی در سه بخش فیزیک و شیمی، زمین شناسی و بهداشت و بدن انسان. ۳- بخش فیلم های کوتاه، با ۳۴۵ فیلم کوتاه برای همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی در ۶ بخش . ۴- آزمایش های علوم، با ۵۱ فیلم شامل همه آزمایش های علوم دوره ابتدایی . ۵- خود آزمایی،۱ آزمون برای هر درس از هر پایه . ۶-آزمایش با وسایل دور ریز، طراحی ۴۰ آزمایش ابتکاری و خلاقانه با وسایل دورریختنی.

نصب اپلیکیشن

برای خرید و نصب این اپلیکیشن باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. خرید کد فعالسازی اپلیکیشن از طریق سایت رایاد
  2. نصب رایگان اپلیکیشن از اینجا
  3. ورود به صفحه اپلیکیشن و وارد کردن کد در محل مشخص شده
  4. اندکی صبر برای تایید شدن کد
  5. ورود به صفحه فروشگاه از منوی اصلی اپلیکیشن
  6. استفاده از فیلم ها و بخش های مختلف اپلیکیشن به سادگی هرچه تمام تر
  7. خروج از فروشگاه و رفتن به بخش فیلم ها برای تماشا، به همین سادگی

خرید کد فعالسازی اپلیکیشن علوم فندق

پس از دانلود اپلیکشن علوم فندق برای دسترسی به تمام آموزش ها و امکانات نرم افزار نیازمند خرید کد فعالسازی هستید. شما میتوانید کد فعالسازی را با قیمت مناسب و تخفیف قابل ملاحظه ای از مجموعه رایاد www.rayad.org دریافت نمائید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فرآیند خرید کد فعالسازی میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ یا ۰۲۱۲۸۴۲۵۰۲۷ تماس حاصل کنید.