کیف آریا

کیف الکترونیک آریا

شرکت شعله آریا به عنوان تولید کننده محصولات ” کیف الکترونیک آریا ” که اخیرا از آن به عنوان ” کیف برهان ” نیز یاد میکنند شناخته می‌شود.

کیف الکترونیک آریا میتواند به عنوان خود آموزی مناسب در کنار مباحثی که معلم به آنها میپردازد برای دانش آموزان نقش ایفا کند.

نرم افزار های آموزشی کیف الکترونیک آریا

۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان
۲۰%
۴۱,۰۰۰ تومان ۳۲,۸۰۰ تومان

کیف الکترونیک آریا برای چه افرادی مناسب است؟

  • اگر شما یک مدیر مدرسه هستید!
  • اگر شما یک معلم مدرسه هستید!
  • اگر شما یک دانش آموز هستید !
  • اگر شما نگران تحصیل فرزندتان هستید!

میتوانید از کیف الکترونیک آریا استفاده کنید.

اگر مدیر مدرسه هستید میتوانید برای ارتقاء سطح تدریس معلمان خود از محصولات کیف آریا استفاده کنید که بدین منظور پکیج کامل کیف الکترونیک آریا برای شما مناسب ترین گزینه خواهد بود.

اگر معلم تازه کار یا حتی با تجربه هستید میتوانید با استفاده از سی دی آموزشی آریا با روش های تدریس متفاوت و مثال های مختلفی آشنا شوید تا با بهترین نحو و بالاترین اثربخشی بتوانید مباحث درسی را به دانش آموز خود ارائه دهید و سطح علمی و درسی خود و کلاس خود را بالا ببرید.

اگر شما دغدغه و نگرانی تحصیل فرزندانتان را دارید کیف آریا میتواند به رفع نگرانی های شما کمک کند. ممکن است فرزند شما به هیچ وجه نتواند مطالب درسی معلم را بفهمد و با معلم خود ارتباط خوبی ندارد – اگرچه اولویت با رفع مشکل ارتباط با معلم است ولی – میتوانید با استفاده از تدریس الکترونیکی که توسط نرم افزار آریا ارائه میشود تا حد خوبی از افت تحصیلی فرزندان جلوگیری کنید.

آزمون های ورودی مدارس برتر

گاهی اوقات نیز ممکن است که فرزند شما برای آزمون مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی یا حتی آزمون ورودی مدارس دولتی و غیر انتفاعی آماده میشود، در این صورت برای کیف آریا میتواند مکمل خوبی بر تدریس معلم و مدرسه باشد و با جمع این دو نتیجه بهتری در آزمون ها بگیرید.

البته بعضی از پدران و مادران عزیز نگرانی بازیگوشی بیش از حد فرزندشان و عدم توجه و دقت کافی به درس ها را دارند، در این مواقع نیز کیف الکترونیک آریا با جذابیتی که در تدریس ایجاد کرده و رسانه ها و بازی هایی که در نرم افزار خود گنجانده است باعث جذب دانش آموز به سمت درس شده و میتواند نگرانی های شما را از این بابت کاهش دهد.

کیف آریا چه ویژگی هایی دارد؟

کیف آریا امکانات و ویژگی های خاصی دارد که آن را نسبت به سایر نرم افزار ها متمایز می کند. در ادامه به بخشی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت :

اجزاء آموزشی نرم افزار

با کمک از معلمین و مدرسین برجسته و ممتاز کشوری سعی شده است برای کمک به فهم و درک بهتر دانش آموز از مثال ها، توضیحات، کلیپ های تعاملی، آزمایشگاه های مجازی و … در تدوین و طراحی نرم افزار کیف الکترونیک آریا استفاده شود.

آزمون های الکترونیکی آریا

برای هرکتاب درسی آزمون هایی با فرمت های مختلف اعم از صحیح و غلط، چهارگزینه ای ، وصل کردنی، جای خالی، مرتب سازی و … به تفکیک موضوعی در نظر گرفته شده است.

دانش آموزان و معلمان میتوانند از این منبع استفاده کرده و به تعداد دلخواه برگه امتحانی تولید کنند. ضمنا این نرم افزارها قادر به تصحیح اوراق امتحانی نیز هستند.

محتواسازی 

با استفاده از ابزارهای محتوا ساز برای تقویت و ارتقاء محتوای نرم افزار این امکان به معلمین و دانش آموزان داده شده است که بتوانند به هرکجای کتاب هر مطلبی را که خواستند اضافه کنند.

تکنولوژی برد هوشمند

جهت استفاده موثرتر از کتاب در کلاس درس ، بر روی هر صفحه از کتاب آیکنی تحت عنوان برد هوشمند گنجانده شده است. این ابزار معلم را قادر می سازد تا بتواند همانند یک نرم افزار برد هوشمند ، کلیه مطالب تدریس شده را بر روی هر صفحه از کتاب تدریس نمایند. همچنین معلم در این بخش به کلیه اجزاء آموزشی موجود در کتاب درس دسترسی داشته و می تواند از آنها بصورت جدا گانه در تدریس خود بهره بگیرد. در این بخش ابزارهای مختلفی نظیر اشکال مختلف ، دستگاه های مختصات ، تغییر رنگ برد ، مجموعه عکس های آماده و …. قرار داده شده است.

شبکه آموزش آریا

در نرم افزارهای کیف الکترونیک آریا معلمین میتوانند با ایجاد گروه های مختلف از کلاس های مختلف مانند شبکه های اجتماعی با دیگر دانش آموزان خود در گروه به تبادل نظر پیرامون یک موضوع بپردازند.

کتاب گویا

در هر کتاب درسی علاوه بر متن کتاب ، صدای متن نیز بر روی هر صفحه گنجانده شده است. دانش آموزان می توانند با کلیک بر روی هر صفحه ، صدای صفحه را بطور صحیح گوش نمایند. در کتابهای دبستان ، اشعار علاوه بر قرائت صحیح بصورت موزیکال و دسته جمعی خوانده شده است.

خرید کیف الکترونیک آریا

شما میتوانید محصولات شرکت شعله آریا که تحت عنوان ” کیف الکترونیک آریا ” یا ” کیف برهان ” توزیع میشوند را از مجموعه رایاد www.rayad.org با تخفیف قابل ملاحظه ای خریداری فرمائید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فرآیند خرید میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ یا ۰۲۱۲۸۴۲۵۰۲۷ تماس حاصل کنید.