عکاسی مدرسه

عکاسی مدرسه

تاحالا به دفعات زیاد برام پیش اومده که سراغ آلبوم خانوادگی رفتم و عکس‌های دوران کودکی خودم، برادرم و حتی دوران جوانی پدر و مادرم رو دیدم و حسابی سر کیف‌ اومدم. از بین عکس‌ها بیشترین چیزی که نظرم را جلب میکند، عکس‌های دوران مدرسه و مراسم‌هایی است که در آن مراسم‌ها از من تقدیری به عمل آمده و یا جایزه‌ای گرفتم. حالا اگر پدر و مادرم هم در آن عکس باشند که دیگر خوشحالی زایدالوصف تمام وجودم را فرا می‌گیرد.

اگر شما هم از مشاهده عکس‌ها(و احیاناً) فیلم‌های دوران کودکی خود لذت می‌برید، پس قطعا با من هم نظرید که داشتن آلبومی از دوران کودکی فرزنددلبرتان در آینده نه‌چندان‌دور به کار فرزندتان و حتی خود شما می‌آید.

از طرفی تجربه‌کاری من در مدرسه بهم نشان‌داد، همکاری با یک تیم گرافیکی مطمئن، خدمات چاپی(شامل چاپ کارت دانش آموزی، بروشور،سررسید و …)، عکاسی مدرسه (شامل عکس پرسنلی، ثبت خاطرات روزهای تلخ و شیرین، مستند سازی از برنامه‌ها، جشن‌ها، اردوها و … ) همواره یکی از دغدغه های مدیران و دست‌اندرکاران مدرسه بوده است.

تیم آموزشی رایاد با توجه به این نیازها و با هدف کمک به رفع دغدغه همکاران فرهنگی، اقدام به تشکیل تیم عکاسی مدرسه رایاد نمود.

تیم عکاسی و آتلیه رایاد با استفاده از دوربین ‌های حرفه ای، ادیت و طراحی گرافیکی عکس ها با اسم و نماد مدرسه و در نهایت تحویل فایل قابل چاپ تمامی عکس ها آماده خدمت‌رسانی به تمامی مدارس می‌باشد. همچنین در صورت تمایل، هر کدام از عکس ها در هر ابعادی بر روی کاغذ عکاسی و یا تخته شاسی چاپ می شوند.ثبت ویدئوهای کوتاه و تدوین آنها به عنوان تیزرهای خاطره انگیز هم به عنوان دیگر خدمات ویژهتیم آتلیه رایاد می باشد.

برای مشاوره و هماهنگی جهت خدمات عکاسی، فیلم برداری و سایر خدمات آتلیه رایاد،
با شماره‌های 09918283765 (آقای صدری) و02128425027تماس حاصل فرمایید.

خدمات تیم عکاسی وآتلیه رایاد

تیم آتلیه و عکاسی رایاد با در نظر گرفتن نیازهای مدرسه و دانش‌آموزان خدمات ذیل را ارائه می‌دهد.

عکاسی مدرسه

نمونه عکاسی مدرسه
ژست عکاسی مدرسه

یکی از دغدغه های اصلی مدارس و مهد کودک ها برای ثبت نام دانش آموزان، عکس پرسنلی آنها می باشد.

همچنین فایل دیجیتالی عکس های دانش آموزان جهت تشکیل پرونده های کامپیوتری از موارد مهمی است که هر ساله زحمت فراوانی جهت اسکن عکس های تحویل گرفته شده از دانش آموزان را بر دوش نیروی دفتر دار مدرسه می گذارد.

تیم تخصصی عکاسی رایاد (آکووی) با نگاه ویژه به نیاز مدارس، خدمات عکاسی، چاپ و آرشیو فایل دیجیتالی عکس های دانش آموزان را ارائه می دهد. عکاسی پرسنلی با لباس فرم مدرسه ظاهری یکپارچه منظم را به فایل های آرشیوی و گزارشی مدرسه می دهد.

ویژگی های برتر تیم عکاسی رایاد

 • عکاسان مجرب و با تجربه در حوزه عکاسی مدارس و مهد کودک
 • تجهیزات حرفه ای و به روز آتلیه و نور پردازی
 • چاپ لابراتوری تخصصی با بالاترین کیفیت
 • CD فایل عکس ها به تفکیک کلاس و به همراه اطلاعات شخصی دانش آموزان (با قابلیت چاپ دوباره)
 • رتوش حرفه ای چهره
 • قیمت مقرون به صرفه مناسب مدارس
 • عکاسی، چاپ و تحویل در کوتاه ترین زمان
 • عکاسی رایگان از پرسنل مدرسه
 • تحویل هدایای ویژه همکاری (عکس تخته شاسی در ابعاد بزرگ، ساعت دیواری با نام و لوگو مدرسه و…)
ژست عکاسی مدرسه
نمونه عکاسی مدرسه
عکاسی مدرسه
نمونه عکاسی مدارس
عکاسی مدرسه

برگزاری جشن ها و مناسبت های ملی و مذهبی در مدارس از عادت های زیبا و بسیار آموزنده است که از دیرباز در میان مدارس رواج داشته است. دانش آموزان در کنار کادر آموزشی و تربیتی مدرسه اوقاتی خوش را به جشن و بهرمندی از برنامه های مفید مدرسه می گذرانند. تقدیر از اولیا و مربیان از برنامه هایی است که همواره در برنامه اینگونه جشن ها قرار می گیرد.

یلدای مدارس، جشن الفبا، جشن تکلیف، اعیاد مذهبی، برنامه‌های مناسبتی، انتخابات شورای دانش‌آموزی، افتتاحیه المپیاد ورزشی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، جشن روز معلم، مراسم تقدیم کارنامه به اولیا و تقدیر از شاگردان برترآموزشی، حتی جشن فارغ‌التحصلی ویژه دانش آموزان پایه آخر هر مقطع و … از اهم این برنامه‌هاست.

عکاسی حرفه‌ای از این مراسمات و چاپ لابراتوار عکس پیشنهاد تیم عکاسی رایاد به شماست.

مزیت های چاپ لابراتور با دستگاه های تخصصی چاپ عکس نسبت به دیگر روش ها:

 • ماندگاری بالا
 • عدم تغییر رنگ
 • کیفیت بالاتر
 • مقاوم در برابر رطوبت و گرما
 • ضد خش و اثر انگشت
 • عمق رنگ بالا
 • یک پارچگی چاپ

برای مشاوره و هماهنگی جهت خدمات عکاسی، فیلم برداری و سایر خدمات آتلیه رایاد،
با شماره‌های 09918283765 (آقای صدری) و02128425027تماس حاصل فرمایید.

عکاسی مدرسه

اردوهای دانش آموزی از برنامه های خاطره انگیز و هر ساله مدارس است که در ایام خاص و به بهانه های مختلف انجام می شود. عکاسی از این اردوها در شرایط محیط باز و بدون نیاز به تجیزات نورپردازی آتلیه است. ولی نکته مهم در این عکاسی ها ثبت و شکار لحظات جذاب و به یادماندی است.

بهترین کار همراه داشتن یک عکاس با تجربه و همیشه آماده است تا با ثبت نامحدود عکس هایی زیبا از دانش آموزان و کادر اجرایی اردو، لحظات ناب و فراموش نشدنی آنها را به قاب تصویر بکشد.

تیم آتلیه رایاد با عکاسان با تجربه خود آماده ثبت خاطرات اردوهای مدرسه شماست. استفاده از دوربین حرفه ای، ادیت و طراحی گرافیکی عکس ها با اسم و نماد مدرسه و در نهایت تحویل فایل قابل چاپ تمامی عکس ها از خدمات عکاسی اردوی مدارس ما می باشد.
همچنین در صورت تمایل، هر کدام از عکس ها در هر ابعادی بر روی کاغذ عکاسی و یا تخته شاسی چاپ می شوند.

ثبت ویدئوهای کوتاه و تدوین آنها به عنوان تیزرهای خاطره انگیز هم به عنوان دیگر خدمات ویژه اردوهای دانش آموزی تیم آتلیه رایاد می باشد.

برای مشاوره و هماهنگی جهت خدمات عکاسی، فیلم برداری و سایر خدمات آتلیه رایاد،
با شماره‌های 09918283765 (آقای صدری) و02128425027تماس حاصل فرمایید.

عکاسی مدرسه
عکاسی مدرسه
عکاسی مدرسه

دوران تحصیلی مدرسه از به یادماندی ترین و شیرین ترین خاطرات هر فصل از زندگی همگان است. از دیرباز تا کنون رسم بر ثبت قاب خاطره هر ساله از دوران تحصیلی در میان مدارس بوده و هست. عکاسی دسته جمعی دانش آموزان و هدیه به آنها در ایام خاص مانند عید نوروز و دیگر اعیاد مبارک، از به یادماندنی ترین هدایای مدرسه به دانش آموزان خود است. عکس هایی که سالیان طولانی می مانند و با خود خاطره های فراوان را زنده نگه می دارند. از این رو کیفیت بالا و ماندگاری این عکس ها از مهم ترین خصوصیات چاپ عکس دسته جمعی است.

تیم آتلیه و عکاسی تخصصی مدارس رایاد(یا اکووی) با برترین کیفیت چاپ لابراتور و با استفاده از کاغذ ضد نور، ماندگارترین عکس ها را به شما ارائه می دهد. در این روش چاپ عکس با تکنولوژی فوتوشیمی است که عکس بر روی کاغذ حساس به نور نقش می بندد و برای همیشه بر روی کاغذ عکاسی حک می شود.

اما برای نگه داری یک عکس پر از خاطره تا سالیان طولانی کیفیت بالای چاپ و کاغذ به تنهایی کافی نیست. چاپ عکس و استفاده از تخته شاسی راه حل مناسبی برای نگه داری همیشگی عکس های پر خاطره است. تنوع بسیار بالای ابعاد تخته شاسی و کاغذ چاپ، می تواند زیباترین قاب خاطرات را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای مشاوره و هماهنگی جهت خدمات عکاسی، فیلم برداری و سایر خدمات آتلیه رایاد،
با شماره‌های 09918283765 (آقای صدری) و02128425027تماس حاصل فرمایید.

خدمات چاپی

کارت دانش آموزی
کارت دانش آموزی

کارت دانش آموزی از مدارک شناسایی امروزی دانش آموزان است. در گذشته کارت های دانش آموزی صرفا مقوایی سیاه سفید با روکشی پلاستیکی بودند، اما امروزه با توجه به حرکت مدارس به سمت هوشمند سازی استفاده از کارت هایی با کیفیت PVC که مشابه کارت بانکی و یا کارت مترو می باشند رایج شده است.

مزیت کارت های PVC مجموع چاپ رایاد:

 • قیمت مناسب
 • کیفیت چاپ فوق العاده و تمام رنگی با تراکم پیکسلی بالا
 • روکش لمینتی ضد خش و ضد آب
 • کیفیت و استحکام بالای کارت خام PVC

قابلیت های کارت هوشمند دانش آموزی

 • کیف پول الکترونیکی
 • حضور و غیاب دانش آموزان
 • استفاده به عنوان کارت عضویت در کتابخانه، انجمن ها و…
 • ثبت موارد انضباتی و درسی دانش آموزان
 • و….

برای استفاده از کارت های دانش آموزی نیاز به نصب دستگاه های کارت خوان است که قابلیت نصب نرم افزارهای ویژه مدارس را دارند.

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خدمات چاپآتلیه رایاد،
با شماره‌های 09918283765 (آقای صدری) و02128425027تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *