علوم فندق

علوم ابتدایی فندق

آموزش تصویری علوم فندق

در مجموعه فیلم های آموزشی علوم ابتدایی تلاش شده تا مطالب علمی با زبانی قابل فهم برای کودکان بیان شود. شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است. فندق سمبل یک دانش آموز دبستانی است با سرزندگی، شادابی، بازیگوشی، شیطنت و بیش از همه میل به یادگیری که با کنجکاوی ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی.

مجموعه آموزشی علوم ابتدایی در تمام مراحل تولید از نظر مولفین کتاب های درسی و کارشناسان و برنامه ریزان آموزشی سود برده و موفق به دریافت تاییدیه از وزارت آموزش و پرورش نیز شده است.

در این فیلم ها تلاش شده است تا آموزش به صورت کاملا غیر مستقیم صورت بگیرد.ساختار فیلم ها به گونه ای ایست که دانش آموز تا انتهای فیلم با اشتیاق مجموعه را دنبال می کند و در پایان بدون اینکه متوجه شود از نظر آموزشی نیز تحت تاثیر فیلم قرار گرفته است.

محتوای فیلم های آموزشی فندق چیست؟

فیلم های آموزشی علوم ابتدایی فندق مجموعه ای است که در حوزه درس علوم مقطع ابتدایی تلاش کرده است تا با تولید فیلم های آموزشی کوتاه مطالب علمی با زبانی قابل فهم برای کودکان بیان کند.

شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است. فندق سمبل یک دانش آموز دبستانی است با سرزندگی، شادابی، بازیگوشی، شیطنت و بیش از همه میل به یادگیری که با کنجکاوی ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی.

این مجموعه حاصل تلاش گروهی از مولفان و کارشناسان علمی آموزشی کتاب های درسی، فیلمسازان، انیماتورها و سایر دست اندرکاران تولید فیلم است که با علاقه و دغدغه فراوان و با مشورت مولفین کتب درسی  موفق به تولید فیلم های آموزشی کوتاه و دریافت تاییدیه از وزارت آموزش و پرورش شده اند.

نکته مهم: ضمنا گروه آموزشی فیلم آموز علاوه بر مجموعه فیلم های آموزشی علوم اول تا ششم دبستان محصولات دیگری را تحت عنوان “آموزش تصویری علوم ابتدایی بدن انسان” و ” مجموعه فیلم های آموزشی علوم ایتدایی فندق” نموده است.
همچنین”مجموعه فیلم های کوتاه آموزشی علوم ابتدایی فندق” شامل ۳۰۰ فیلم کوتاه ۱ تا ۵ دقیقه ای، بر اساس همه مفاهیم موجود در کتاب های درسی علوم ابتدایی در قالب ۴ دی وی دی محصول دیگر این گروه آموزشی است.

ویژگی های بارز مجموعه فیلمهای آموزشی فندق

 • در این فیلم ها تلاش شده است تا آموزش به صورت کاملا غیر مستقیم صورت بگیرد.ساختار فیلم ها به گونه ای ایست که دانش آموز تا انتهای فیلم با اشتیاق مجموعه را دنبال می کند و در پایان بدون اینکه متوجه شود از نظر آموزشی نیز تحت تاثیر فیلم قرار گرفته  است.
 • مثال ها و مصداق ها در این مجموعه از زندگی روزمره و فضاهای آشنا انتخاب شده است.
 •  سعی شده تا علاوه بر آموزش دانش در حوزه بینش و مهارت نیز مطالبی به مخاطبین آموزش داده شود.
 • این فیلم ها مثل هر فیلم دیگری به دلیل خیال انگیز بودن، در پاره ای از موارد از حوزه مفاهیم مورد نظر سازندگان نیز فراتر رفته و ممکن است مخاطب را به درک مفاهیم جدیدی برساند.
 • خانواده ها با کمک این فیلم ها می توانند ضمن آشنایی با مطالب درسی کودکان از شیوه های استفاده شده در فیلم الگوبرداری کنند و برای درک بهتر مطالب با هماهنگی مدرسه به ایده های جدیدی دست یابند.

تذکر مهم: این فیلم ها به هیچ عنوان جایگزین آموزگار نیست و چنین کاربردی نیز ندارد بلکه در خدمت تقویت کلاس درس، جذاب کردن فرآیند یادگیری و یاری آموزگار است.

اپلیکیشن فندق

 • “اپلیکیشن فندق” محل پیوند آموزش پژوهش محور، یادگیری معکوس و ارتباط درس با زندگییه. به عبارت دیگر تحقق فرصت برابر آموزشی برای همه.این اپلیکیشن شامل ۵۱۳ فیلم آموزشی از تمام مفاهیم علوم مقطع دبستان است.برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اپلیکیشن فندق مراجعه فرمایید.

چرا رایاد

خرید فیلم آموزشی فندق

 • شما میتوانید محصولات گروه آموزشی فیلم آموز را که تحت عنوان ” فیلم های آموزشی علوم ابتدایی فندق” توزیع میشوند، را از مجموعه رایاد www.rayad.org با تخفیف قابل ملاحظه ای خریداری فرمائید.در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فرآیند خرید میتوانید با شماره های ۰۹۱۹۷۷۶۱۱۳۲ یا ۰۲۱۲۸۴۲۵۰۲۷ تماس حاصل کنید.

 

8 نظر برای فیلم آموز (علوم فندق)

 1. فاطمه میگوید:

  سلام ،یعنی اگ این مجموعه رو نصب کنیم نمیشه برای دانش آموزان توی گروه ارسال کرد؟

 2. علیخانی میگوید:

  سلام
  من اپلیکیشن فندق نصب کردم، الان میخوام از سایت شما خرید کنم، با کد تخفیفی که میدین همه فیلم ها باز میشه؟ و ایا میشه از فیلم ها در آموزش مجازی دانش آموزام برای یادگیری بهتر اونها استفاده کنم؟

  • پشتیبان رایاد میگوید:

   سلام خدمت شما. بله با کد خرید تمام فیلم‌های داخل اپلیکیشن با همون یکبار برای شما باز میشن. ولی این فیلم‌ها قفل هستن و امکان اینکه شما اونارو داخل گروه ها به اشتراک بذارید وجود نداره.

  • پشتیبان رایاد میگوید:

   سلام خدمت شما دوست عزیز. شما میتونید هر محصولی رو که انتخاب کردید به راحنی روی اون کلیک کنید و بعد افزودن به سبد خرید رو بزنید. اگر باز مشکل یا سوالی داشتید میتونید با پشتیبانی ما ۷۷۶۱۱۳۲ – ۰۹۱۰ تماس بگیرید.

 3. سولماز میگوید:

  واقعا باورم نمیشه یه محصولی انقدر خوب باشه وانقدر به آموزش اصولی اهمیت بده ای کاش برای بقبه درسا هم همیچنین چیزی درست کنن. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.