۱- این سایت با هدف توانمندسازی معلمان به کمک محصولات و خدمات آموزش الکترونیکی راه اندازی شده است و امتیازهای ویژه ای برای معلمانی که در مناطق محروم کشور تدریس دارند ایجاد می‌نماید.

۲- انتخاب مناطق، محصولات و خدمات، جامعه هدف معلمان، نحوه سرویس‌دهی و میزان امتیازهای ویژه مناطق محروم در این سایت براساس اولویت‌ها و اهداف مجری و سرمایه‌گذاران بوده و راه اندازی این سایت هیچ حقی برای هیج نهاد یا فردی ایجاد نمی‌کند.

۳- معلمان مناطق محروم به روش‌های متنوعی احراز هویت میشوند و پس از آن می‌توانند از تخفیفات و امتیازها طبق فرآیندهای طراحی شده استفاده نمایند. تعهدی برای ثابت ماندن این فرآیندها و قوانین وجود ندارد و کاربران موظف به پیگیری تغییرات قوانین از همین صفحه می‌باشند.

۴- سایت رایاد تعهدی بابت میزان تخفیفات و امتیازهای درنظر گرفته شده برای مناطق محروم ندارد و طبق اولویت‌ها و اهداف خود آن‌ها را در زمان‌های مختلف تغییر می‌دهد.

۵- هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود.

۶- رایاد صرفا فراهم‌کنندهٔ زیرساخت ارائهٔ محصولات و خدمات برای معلمان است، و مسئولیت و هزینهٔ تهیهٔ تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای مرور وبسایت و استفاده از محصولات و خدمات بر عهدهٔ خود معلمان است.

۷- استفاده از خدمات عمومی رایاد محدودیتی برای کاربران مختلف ندارد اما بهره‌مندی از امتیازات ویژه نظیر یارانه رایاد صرفا برای معلمان احراز هویت شده مجاز است. اگر در مناطق محروم تدریس نمی‌کنید یا به هر دلیلی واجد شرایط نیستید شرعاً و قانوناً حق استفاده از این امتیازات را ندارید.

۸- بعد از دریافت کد سریعاً جهت استفاده از آن اقدام کنید. رایاد تعهدی در مورد منقضی شدن کد در اثر گذشت زمان ندارد.

۹- این قوانین مرتبا به روز میشوند و شما موظف هستید با مراجعه به این صفحه از آخرین نسخه ی قوانین مطلع باشید. عواقب عدم رعایت این مساله با شما خواهد بود.