مداد

نرم افزار مداد

150,000 تومان
150,000 تومان
150,000 تومان
150,000 تومان
150,000 تومان
150,000 تومان

سی دی های آموزشی مداد

نرم‌افزار آموزشی مداد یکی از بهترین نرم‌افزارهای دروس ابتدایی است که امکان یادگیری همراه بازی و سرگرمی در محیطی شاد را فراهم کرده است. در سی دی های مداد کودکان تجربه‌های جدیدی کسب می‌کنند و به همراه فیلم تدریس برترین معلمان کشور از یادگیری لذت خواهند برد. آشنایی به مفاهیم درسی به صورتی لذت بخش و با زبان ساده در محیط جذاب در ایجاد علاقه به درس بسیار موثر خواهد بود.

برای آشنایی با برترین نرم‌افزار محتوای الکترونیکی با ما همراه باشید. برای خرید کافیست روی پایه تحصیلی مد نظر خودتان کلیک کنید.

هم چنین در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با شماره  ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ تماس حاصل فرمایید یا به همین شماره  در واتساپ پیام دهید یا پیامک ارسال نمایید.

نمونه ای از ویدئو های آموزشی مداد

مداد علاوه بر استفاده از عکس، بازی، انیمیشن و شخصیت‌های جذاب از تدریس معلمین نیز بهره برده است. در اینحا نمونه‌‌هایی از تدریس مدرسین برای شما قرار داده شده است.

امکانات کلیدی نرم افزار آموزشی مداد

 • وجود درسنامه برای همه دروس به زبان ساده
 • دیکته‌گوی هوشمند با قابلیت تکرار هر عددی که مایل به تکرار آن باشید
 • ارائه ده ها بازی جذاب و مرتبط آموزشی
 • آزمون های جامع یا به و صورت تک درس با امکان صدور کارنامه همزمان
 • استفاده از تصاویر تمام رنگی برای تمام دروس به صورتی جذاب
 • استفاده از عکس و فیلم با آموزش بهترین مدرسین کشور
 • کتاب هوشمند با امکان یادداشت نویسی و امکان ورق زدن تمام صفحات کتاب
 • ارائه تاریخ ادبیات تصویری برای شناخت بیشتر شاعران و مشاهیر
 • خوانش تمام متن های فارسی ، علوم ، هدیه ها
 • تمام دروس قرآنی با صورت و روان خوانی برای یادگیری قابل فهم دانش‌آموز پایه
 • وجود درسنامه و آزمون در تمام قسمت های همه‌ی کتاب های
 • شبیه سازی آزمون های بین المللی پرلز (صوتی)
 • و…

محتوای نرم افزار آموزشی مداد

 

تدریس برترین معلمان کشوری

 

شاید یکی از اصلی ترین ویژگی های نرم افزار مداد استفاده از برترین معلمان کشوری برای آموزش مباحث مهم هر درس است. در تمام درس های اصلی هر پایه بعد از باز کردن کتاب الکترونیکی اگر به درس مورد نظر مراجعه کنید بالای درس آیکون دوربین «آموزش ببین» را مشاهده خواهید کرد.

بعد از کلیک، آن درس به صورت کامل برای دانش آموز توضیح داده خواهد شد. محیط و شرایط به گونه‌ایی طراحی شده است که دانش آموز احساس کند که در کلاس درس حضور دارد. معلم در درس ریاضی همراه با مثال و در صورت نیاز به صورت عملی مثال را انجام می‌دهد یا در درس علوم بسیاری از آزمایشات توسط معلم برای فهم بهتر دانش آموز انجام می‌شود.

درسنامه های متنوع 

نرم افزارمداد برای یادگیری بهتر کودکان متن اصلی کتاب را به صورت درسنامه جداگانه قرار داده است. این درسنامه‌ها بسیار ساده و قابل فهمند و با کلیک روی هر درس متن درس روبروی شما قرار می‌گیرد. علاوه بر درسنامه استفاده از کتاب هوشمند یعنی عین کتاب با امکان ورق زدن نیز آورده شده است که در نوع خود نمونه است. در هر یک از این صفحات دانش‌آموز می‌تواند روی خود صفحه یادداشت بگذارد و زیر نکات مهم خط بکشد.

تخته هوشمند و تعاملی

 

ویژگی دیگر نرم افزار آموزشی مداد تعاملی بودن آن است. در درس ریاضی برای همه پایه ها وجود تخته هوشمند برای یادگیری بهتر قرار داده شده است. در این قسمت دانش آموزان میتوانند اشکال هندسی، قلم، خط کش و… را به راحتی روی نمایشگر بکشند علاوه بر این یکسری ابزار تحقیقی  ویژه نیز روی این تخته وجود دارد که با استقبال معلمان و هم دانش آموزان رو به رو شده است.

نرم افزار مداد

امکان گوش دادن

 

ویژگی صوتی با آیکون هدفون «گوش بده» از دیگر امکانات نرم افزار مداد است. در این آیکون که در بالای همه درس های قرآن و بیشتر دروس در همه مقاطع مشاهده میکنید بعد از کلیک روی این آیکون کل متن آن درس برای دانش‌آموز خوانده می‌شود.

این ویژگی در درس قرآن به این صورت است که عبارت های عربی و آیه‌های قرآنی توسط قاری‌های ایرانی خوانده می‌شود تا دانش آموزان بتوانند آیه ها و سوره‌های قرآنی را بتوانند بارها و بارها تکرار کنند و گوش دهند و با قاری ایرانی همراه شوند. در درس فارسی نیز تمام شعرها توسط گوینده مداد خوانده می‌شود و  دانش آموزان می توانند برای حفظ متن ها و خوانش بهتر آن‌ها با گوینده همراه شوند و بخوانند.

دیکته‌گوی هوشمند

 

همچنین این نرم افزار آموزشی ابتدایی برای کتاب فارسی دیکته گوی هوشمند را قرار داده است. در این قسمت بعد از رفتن به قسمت دیکته گو درس مورد نظر را انتخاب می‌کنید. دیکته با صدای رسا و کاملا مفهوم برای دانش آموز خوانده می‌شود. امکان دیگر انتخاب تعداد تکرار جملات است که به هر عددی که دانش آموز مایل باشد می‌تواند تکرار کند.

دیکته گوی هوشمند برای اول دبستان با توجه به حساسیت ویژه این پایه تحصیلی و تاثیر یادگیری نوشتن بر تمام دوره تحصیلی کودکان، سه نوع دیکته را برای آنان قرار داده است. دانش‌آموزان با توجه به سطح پیشرفت درسی خود از میان دیکته گو ساده و هوشمند و پیشرفته یکی را می‌توانند انتخاب کنند.

نرم افزار مداد

طراحی بازی های جذاب برای یادگیری

 

اکثر اوقات کودکان در این سن بیشتر به بازی می‌گذرد و جذاب‌ترین لحظات به یاد ماندنی برای آنان زمانی است که بازی می‌کنند. نرم افزار مداد به همین دلیل و به دلیل تاثیری که بازی روی یادگیری کودکان می‌گذارد برای درس‌هایی ‌مثل ریاضی و فارسی بازی هایی طراحی کرده است.

برای مثال در درس فارسی برای یادگیری کلمات متضاد یا در درس ریاضی برای یادگیری جمع و ضرب بازی‌هایی به زبان ساده قرار داده شده تا با کمک بازی کودکان بهتر بتوانند آن ها را به خاطر بسپرند. در تمام بازی ها علاوه بر یاد دادن نحوه بازی هدف از آن بازی نیز شرح داده شده است.

آزمون‌های جامع و تک درس

 

آزمون‌های جامع و تک درس یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار آموزشی مداد است. این آزمون‌ها برای تمامی دروس و تمامی مقاطع و دارای زمان و امکان صدور کارنامه هستند. دو نوع آزمون هم به صورت کلی در صفحه اصلی نرم افزار وجود دارد. آزمون ورودی که برای تمامی مقاطع بجز اول دبستان است در این آزمون از درس‌های اصلی سال گذشته امتحان گرفته می‌شود تا دانش آموز متوجه شود چقدر از مسائل را فراموش کرده است . آزمون جامع نیز از تمامی دروس همان مقطع تحصیلی است.

فضای انیمیشی و شخصیت‌های جذاب مثل بهرام زبل، پلیس مداد، جقله، آهنی، عمو اصغر و… که برای یادگیری بهتر دانش‌اموز به همراه او در کلاس با او همراه می‌شوند از دیگر ویژگی‌های این نرم  افزار است.

دی وی دی های گام

انتشارات مداد برای آن دسته از عزیزانی که دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ را ندارند نیز تمهیداتی اندیشیده است. سی دی های گام با قابلیت پخش در تمامی دستگاه‌های پخش خانگی محصولی برای راحتی کاربران است. تمام آموزش‌های نرم افزارهای مداد که توسط معلم تدریس می‌شد در یک محصول جداگانه جمع شده است. دی وی دی های گام شامل سه درس ریاضی، علوم و فارسی برای تمامی پایه‌ها است.

نصب نرم افزار مداد

باید دقت داشته باشید که این نرم افزار امکان پخش در DVD player را ندارد. برای استفاده باید این نرم افزار را روی کامپیوتر یا لپ تاب وصل کنید. دو گام اساسی برای استفاده از این محصول وجود دارد. گام اول نصب برنامه و گام دوم فعال سازی آن است.

گام اول راه اندازی نصب است که میتواند به صورت atou run  یا به به صورت نصب باشد، گام دوم نیر به دو صورت دستی یا اتوماتیک است. برای یادگیری کامل نصب نرم افزار مداد به آموزش نصب نرم‌افزار مداد  مراجعه کنید.

چرا رایاد

خرید نرم افزارهای مداد

شما میتوانید محصولات گروه آموزشی مداد را از مجموعه رایاد www.rayad.org با تخفیف قابل ملاحظه ای خریداری فرمائید.

 شما می‌توانید برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09107761132  تماس حاصل کنید و یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید.

سوالات متداول درباره نرم افزار آموزشی مداد

خیر، نرم افزار های مداد برای نصب روی لب تاب و کامپیوتر است. برای استفاده از این محصول باید حتما یکی از دستگاه ها را داشته باشید.

بله، برنامه مداد برای تمام سیستم عامل های ویندوز XP و بالا تر قابلیت نصب دارد.

مخاطب هدف این نرم برای کودکان بین 7 تا 14 سال است. و شامل همه دروس پایه اول تا ششم ابتدایی می‌شود.

خیر، در این نرم افزار علاوه بر تدریس معلمان از تصاویر گرافیکی، بازی، صوت، آزمون و … نیز استفاده شده است.

 

45 دیدگاه برای “نرم افزار مداد

 1. محمد اینانلوفر گفته:

  سلام
  منم چندروزه نرام افزار خریداری کردم هنوز خبری نشده تلفن ها هم متاسافنه پاسخگو نیستن.

 2. حمید باقری گفته:

  سلام من الان ۸ روزه که چند تا نرم افزار مداد خریداری کردم هنوز به دستم نرسیده و شماره هایی که دادید هم هیچکدوم پاسخگو نیستن چطوری میتونم پیگیری کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *