کاربرگ نشانه

اگر به دنبال این هستید که مطمئن شوید دروس را در یک هفته آموخته‌اید باید کاربرگ یا پیک آدینه تهیه کنید. هدف کاربرگ یادگیری کامل آموزش‌هایی است که دانش‌آموز در طول یک هفته آموخته است. هر کاربرگ دبستان در 30 هفته آموزشی تقسیم شده است. کاربرگ نشانه برای تمام پایه‌های ابتدایی و در تمامی دروس ارائه شده است. ویژگی مهم این محصول نشانه وجود صفحات تمام رنگی، کیفیت محصول و قیمت کمتر آن نسبت به محصولات مشابه است. کاربرگ هم از لحاظ اقتصادی و هم صرفه جویی بسیار به صرفه تر است.

شما می‌توانید با شرایط خرید استثنایی برای پایه‌های اول تا ششم ابتدایی با تخفیف ویژه مدارس در سایت رایاد با شماره ۷۷۶۱۱۳۲ – ۰۹۱۰ تماس حاصل فرمایید و این محصول را خریداری کنید.

کاربرگ دبستان نشانه

برای مشاهده نمونه کاربرگ دبستان برای هر پایه کافیست روی عکس پایه مورد نظر کلیک کنید.

کاربرگ اول دبستان
کاربرگ دوم دبستان
کاربرگ سوم دبستان
کاربرگ چهارم دبستان
کاربرگ ششم

شرایط خرید کاربرگ نشانه:

 • ارسال نمونه به صورت رایگان به سراسر کشور 
 • تسویه حساب به صورت مرحله به مرحله در 3 قسط 
 •  باز پس گیری محصول تا سه روز در صورت ایراد
 • سفارش بدون پرداخت هیچگونه بیانه‌ایی
 • ارسال به تمای نقاط از کشور 
 •  ویژه مدارس 
 • علاوه بر ارسال نمونه امکان دانلود پی دی اف در سایت

                             برای اطلاعت بیشتر از نحوه خرید می‌توانید با شماره ۷۷۶۱۱۳۲۰۹۱۰ تماس بگیرید.

ویژگی های کاربرگ نشانه:

گروه آموزشی نشانه آموز با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات عمده در مدارس با بهره جستن از آخرین الگوها و روش های آموزشی و پژوهشی ایران و سایر کشورها سعی کرده است محصولاتی کاربردی و اثر بخش ارائه کند و نقشی هر چند کوچک در پشتیبانی آموزش مدارس داشته باشد. کاربرگ یکی از آن محصولات است.  

 

تثبیت یادگیری با کاربرگ

کاربرگ بهترین ابزار آموزشی برای تثبیت یادگیری است. فلسفه کاربرگ دبستان به تکالیف تمرینی برمی‌گردد. یعنی تکالیفی که تثبت یادگیری را برای دانش‌اموز انجام می‌دهد.

یکی از اهداف اصلی مدارس بعد از تدریس، تثبیت یادگیری است. دانش‌آموزان با تکرار زیاد آنچه که در کلاس یادگرفته‌اند در قالب تمرین های مرتب باید انجام دهد. کاربرگ بهترین وسیله برای به یاد سپاری مطالب به صورت درست است.

 

پرکردن آخر هفته با کاربرگ

آخر هفته بهترین زمان برای یادگیری مطالبی است که طی یک هفته آموزشی معلم به آنها پرداخته است. در کل 30 هفته آموزشی در کل سال تحصیلی وجود دارد. هر هفته با یک کاربرگ نشانه که با یک پیام مهارت زندگی همراه است. 

 

متناسب با طرح درس آموزش و پرورش

کاربرگ نشانه بعد از نظرسنحی که از معلمان سراسر کشور انجام داد و با توجه به طرح درس پیشنهادی وزارت آموزش و پروش این برگه را تهیه کرده است.

بودجه بندی هر درس بالای صفحه اول هر کاربرگ است. در این بودجه بندی مشخص شده است که چه سوالاتی از کدام صفحاتی از هر کتاب آمده است.

 

سوالات متنوع در کاربرگ دبستان

هر درسی به فراخور وزن مطلب آموزشی آن هفته سوالاتش کم یا زیاد می‌شود. به طور میانگین میزان سوال برای هر درس بین 7 تا 9 سوال است. بودجه بندی سوالات هر هفته حاصل نظرسنجی از کل معلمان کشور است.

بعنوان مثال همه معلمان تقاضا کرده بودند که هفته اول با دوره و مرور درس‌های سال پیش شروع شود بنابراین همه این کاربرگ ها بجز پایه اول هفته اولشان با مرور سال گذشته شروع می‌شود.

 

 چون هدف اصلی کاربرگ یادگیری و تثبیت است بیشتر سوالات ساده و متوسط است. هدف دیگر کاربرگ دبستان کسب حداقل‌های آموزشی است. هدف دیگر کاربرگ مرور هر آن چیزی است که دانش‌آموز طی یک هفته آموخته است.

 

به صرفه بودن از نظر اقتصادی کاربرگ دبستان

همه معلمان وظیفه دارند برای آخر هفته دانش‌آموزان خود خوراک فکری تهیه کنند تا آموزه های آن هفته در ذهن دانش‌آموز تثبیت شود. با توجه به قیمت کاغذ، استهلاک دستگاه و… قیمتی که کاربرگ نشانه ارائه می‌دهد بسیار به صرفه تر است.

امکانات اختصاصی کاربرگ نشانه:

 • دارای صفحات تمام رنگی
 • بودجه بندی(محتوای کدام صفحه) در بالای هر صفحه
 • به صرفه بودن کاربرگ دبستان از نظر اقتصادی
 • امکان چاپ اسم مدراس بالای صفحات در صورت درخواست مدارس
 • برای تمامی پایه های دبستان
 • میانگین بین 7 تا 9 سوال از هر یک از دروس سوالات به همراه تصاویر جذاب برای کودکان
 • شرایط خرید استثنایی
 • 30 هفته آموزشی و 120 صفحه A4 تمام رنگی به همراه سوالات آماده
 • و…

برای خرید کاربرگ چه معیارهایی باید در نظر بگیریم؟

از آنجایی که چند شرکت مختلف اقدام به طراحی، تولید و عرضه کاربرگ دبستان کرده اند، دست مدارس برای انتخاب باز است. اما برای بهترین انتخاب توجه به نکات زیر خالی از لطف نیست :

 • دقت داشته باشید که کاربرگ های طراحی شده باید متناسب با بودجه‌بندی آموزشی سازمان آموزش و پرورش باشد. عدم تطابق بودجه بندی بزرگترین مشکل بعضی از کاربرگ ها است.
 • حتما نمونه هایی از کاربرگ ها را ببینید و سطح سوالات را بررسی کنید. کاربرگ هایی که همه سوالات آنها آسان یا سخت باشد در اکثر موارد نمیتوانند انتخاب مناسبی باشند. بهتر است سراغ کاربرگ هایی بروید که سوالات از سطح آسان شروع شده و به سخت منتهی شود.
 • سهولت استفاده از کاربرگ را هم در نظر داشته باشید. بهتر است کاربرگ هر هفته در همان هفته به دانش آموزان داده شود تا اینکه کل مجموعه یک سال به صورت یکجا به آنها تحویل داده شود. از این رو سراغ کاربرگ هایی بروید که جداکردن نمونه سوالات هر هفته راحت تر باشد. ( قابلیت پرفراژ یا جداسازی صفحات را داشته باشد.)
 • جذابیت بصری کاربرگ نیز اهمیت دارد. تصاویری که در کاربرگ ها استفاده می شود باید هم با کیفیت باشند و هم جذاب . این جذابیت علی الخصوص در پایه های پایین تر (پیش دبستانی، اول و دوم و سوم ابتدایی ) از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • رنگ بندی مناسب کاربرگ دبستان نیز باعث می شود احساس خستگی و یکنواختی کمتری به دانش آموز دست دهد. به همین خاطر بعضی از شرکت ها از کاربرگ های رنگی استفاده میکنند. کاربرگ هایی هستند که به اصطلاح به آنها دو رنگ میگویند. این کاربرگ ها معمولا از کاربرگ های تمام رنگی ارزان تر هستند و جذابیت نسبتا خوبی نیز دارند.

چرا رایاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر محصولات همین حالا می‌توانید با رایاد تماس بگیرید.

 

6 نظر برای کاربرگ دبستان

  • مصطفی عادلی نیا میگوید:

   سلام وقت بخیر عذر خواهی میکنم ازتون خطوطمون شلوغ هستش تماس بگیرید بنده در خدمتتون هستم از طریق کامنت هم پاسخگو هستم

 1. نسرين میگوید:

  سلام
  من دو روزه تماس ميگيرم متاسفانه كسي پاسخگو نيست يا اشغاله
  چجور سفارشم رو ثبت كنم
  ممنون

  • پشتیبان رایاد میگوید:

   سلام خدمت شما. لطفا شمارتون رو بفرمایید بدون انتشار با شما تماس میگیریم.

 2. الهام رشیدی میگوید:

  سلام ، روز خوش ، آیا امکان ارسال pdf این کاربرگه هاوجود دارد؟ در لین صورت هزینه آن چه قدر است ؟ متشکرم

  • پشتیبان رایاد میگوید:

   سلام خدمت شما. امکان ارسال فایل پی دی اف کاربرگ به صورت رایگان وجود داره. در صورت تمایل باشید از پشتیبانی براتون هر مقطعی که مایل باشید رو ارسال میکنیم. برای هماهنگی لطفا به این شماره 09374221175 در واتس اپ پیام بفرستین. ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.