کاربرگ دبستان

اگر به دنبال این هستید که مطمئن شوید دروس را در یک هفته آموخته‌اید باید کاربرگ یا پیک آدینه تهیه کنید. هدف کاربرگ یادگیری کامل آموزش‌هایی است که دانش‌آموز در طول یک هفته آموخته است. هر کاربرگ دبستان در 30 هفته آموزشی تقسیم شده است. کاربرگ دبستان برای تمام پایه‌های ابتدایی و در تمامی دروس ارائه شده است. ویژگی مهم این محصول وجود صفحات تمام رنگی، کیفیت محصول و قیمت کمتر آن نسبت به محصولات مشابه است. کاربرگ هم از لحاظ اقتصادی و هم صرفه جویی بسیار به صرفه تر است.

 

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ اول دبستان

80,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ دوم دبستان

80,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ سوم دبستان

80,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ چهارم دبستان

80,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ پایه پنجم ابتدایی

80,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ ششم دبستان

80,000 تومان

شما می‌توانید برای خرید کاربرگ های هفتگی دبستان اول تا ششم ابتدایی به صورت عمده و با تخفیف ویژه مدارس در سایت رایاد  به شماره ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ در واتساپ پیام دهید یا یه همین شماره پیامک ارسال نمایید.

شرایط خرید کاربرگ ابتدایی :

 • ارسال نمونه به صورت رایگان به سراسر کشور
 • تسویه حساب به صورت مرحله به مرحله در 3 قسط
 •  باز پس گیری محصول تا سه روز در صورت ایراد
 • سفارش بدون پرداخت هیچگونه بیعانه‌ایی
 • ارسال به تمای نقاط از کشور
 •  ویژه مدارس
 • علاوه بر ارسال نمونه امکان دانلود پی دی اف در سایت

برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید می توانید به  شماره 09107761132 در واتساپ پیام دهید.

                     

کاربرگ های دبستان

عکس کاربرگ اول دبستان

کاربرگ اول نشانه با توجه به نیازهای آموزشی دانش آموزان کلاس اولی و مطابق با استانداردهای آموزشی طراحی شده است.  هدف از به کارگیری کاربرگ یا پیک آدینه در قرایند یادگیری دانش آموزان، تکرار و تمرین بیشتر به منزله تثبیت اطلاعات درسی می باشد.

کاربرگ کلاس اول ابتدایی نشانه ارائه دهنده ی نمونه سوالات 30 هفته آموزشی در 120 صفحه می باشد. برای هر هفته آموزشی سوالات، حل تمرین، آموزش مهارت های زندگی متناسب با سرفصل های دروس اول دبستان ارائه داده است.

صفحات کاربرگ پایه اول ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

 علاوه بر این به منظور ارزیابی و سنجش دانش و عملکرد دانش آموزان آزمون های کتبی ماهانه برای دروس فارسی، ریاضی و علوم طراحی شده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ اول دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ اول دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ اول ابتدایی
عکس کاربرگ دوم دبستان

کاربرگ دوم دبستان نشانه یک پیک آدینه کامل و جامع می باشد که با در نظرگرفتن توانمندی و سطح علمی دانش آموزان کلاس دومی تهیه و عرضه شده است.

کاربرگ های هفتگی یکی از کارآمدترین ابزارهای کمک آموزشی هستند که از طریق تکرار و حل تمرین دوره ای مباحث باعث بهبود روند یادگیری دانش آموزان می شود.

مجموعه کاربرگ دوم ابتدایی شامل 120 صفحه می باشد که طی 30 هفته آموزشی با دانش آموزان همراه است، به گونه ای که تمام محتوای درسی سال دوم دبستان را پشتیبانی می کند.

صفحات کاربرگ پایه دوم ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

یکی از مزیت های کاربرگ دوم دبستان، آزمون های کتبی دروس ریاضی، فارسی، علوم می باشد. آزمون های کتبی این فرصت را به دانش آموزان میدهد که ضمن ارزیابی سطح علمی خود با نمونه سوالات امتحانی بیشتری آشنا شوند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ دوم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ دوم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ دوم ابتدایی
عکس کاربرگ سوم دبستان

مجموعه آموزشی نشانه با هدف ارتقای سطح علمی و بهبود یادگیری دانش آموزان کلاس سومی به ارائه کاربرگ سوم دبستان پرداخته است.

کاربرگ سوم ابتدایی نشانه یک تمرین هفتگی فوق العاده برای تکرار و تمرین بیشتر مباحث آموزش دیده در طول یک هفته ی درسی می باشد، که علاوه بر دوره مطالب باعث نهادینه سازی محتوای آموزشی و رفع اشکال نیز می شود.

این مجموعه شامل 120 صفحه می باشد که 30 هفته آموزشی را همراه با تمرینات و نمونه سوالات و بخش های آموزش مهارت پوشش می دهد. صفحات کاربرگ پایه دوم ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

پیک آدینه سوم ابتدایی نشانه به منظور ارزیابی توانمندی دانش آموزان آزمون های کتبی ماهانه ای را برای دروس ریاضی، فارسی و علوم مطابق با استانداردهای آموزشی طراحی کرده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ سوم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ سوم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ سوم ابتدایی
عکس کاربرگ چهارم دبستان

مجموعه نشانه آموز با هدف بهبود یادگیری و ارتقای سطح علمی دانش آموزان کلاس چهارم دبستان به ارائه نمونه سوالات تکمیلی و جامع در قالب کاربرگ های هفتگی پرداخته است.

محتوای آموزشی کاربرگ های چهارم ابتدایی 30 هفته آموزشی را پوشش می دهد، تمامی مطالب آموزشی را مطابق با استانداردهای آموزشی در قالب حل تمرین و نمونه سوال، تکرار و دوره می کند. علاوه بر این کاربرگ چهارم دبستان این فرصت را به دانش آموزان می دهد تا در آخر هر هفته تمام مطالبی که در طول یک هفته فراگرفته اند را مورد ارزیابی قرار دهند.

از جمله ویژگی های مثبت کاربرگ چهارم دبستان نشانه می توان به آزمون های کتبی ماهانه این مجموعه اشاره کرد. که به منظور ارزیابی سطح علمی دانش آموزان برای دروس ریاضی، علوم و فارسی طراحی و تدوین شده اند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ چهارم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ چهارم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ چهارم ابتدایی
عکس کاربرگ پنجم دبستان

نشانه آموز در راستای بهبود یادگیری و ارتقای سطح علمی کلاس پنجمی ها، همچنین به منظور جمع بندی و دوره ی مطالب آموزشی تدریس شده در طول یک هفته به ارائه کاربرگ پنجم دبستان پرداخته است.

کاربرگ پنجم ابتدایی نشانه دربردارنده ی مجموعه تمرینات و نمونه سوالات مطابق با سرفصل کتاب درسی می باشد. کاربرگ یک ابزار کمک آموزشی کاربردی به ویژه در پایه پنجم دبستان است که زمینه را برای رفع اشکالات درسی و تثبیت مفاهیم آموزشی فراهم می سازد.

کاربرگ پنجم دبستان نشانه به هدف ارزیابی و سنجش عملکرد دانش آموزان  مجموعه ای از آزمون های کتبی ماهانه را برای دروس ریاضی، فارسی و علوم مطابق با استاندادرها آموزشی ارائه داده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ پنجم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ پنجم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ پنجم ابتدایی
عکس کاربرگ ششم دبستان

مجموعه نشانه آموز با در نظرگرفتن توانمندی و نیاز های آموزشی دانش آموزان کلاس ششمی، کاربرگ ششم ابتدایی را متناسب با محتوای آموزشی کتاب درسی در قالب آموزش مهارت های زندگی، حل تمرین و نمونه سوالات ارائه داده است.  به گونه اب که تمام مباحث آموزشی پایه ششم را پوشش می دهد.

کاربرگ ششم دبستان نشانه یک فرصت عالی برای تکرار و دوره ی مباحث درسیدر پایان هر هفته، رفع اشکال و حل تمرین بیشتر نیز می باشد که در نهایت منجر به تثبیت اطلاعات آموزشی و بهبود روند یادگیری می شود.

صفحات کاربرگ پایه ششم ابتدایی رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

ارائه آزمون های کتبی ماهانه از دیگر مزایای کاربرگ نشانه می باشد که با هدف ارزیابی عملکرد دانش آموزان، مطابق با استانداردهای آموزشی در سطح های مختلف طراحی شده اند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ ششم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ ششم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ ششم ابتدایی

ویژگی های کاربرگ هفتگی :

گروه‌های آموزشی  با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات عمده در مدارس با بهره جستن از آخرین الگوها و روش های آموزشی و پژوهشی ایران و سایر کشورها سعی کرده‌اند محصولاتی کاربردی و اثر بخش ارائه کنند و نقشی هر چند کوچک در پشتیبانی آموزش مدارس داشته باشند. کاربرگ یکی از آن محصولات است.  

تثبیت یادگیری با کاربرگ

کاربرگ بهترین ابزار آموزشی برای تثبیت یادگیری است. فلسفه کاربرگ دبستان به تکالیف تمرینی برمی‌گردد. یعنی تکالیفی که تثبت یادگیری را برای دانش‌اموز انجام می‌دهد.

یکی از اهداف اصلی مدارس بعد از تدریس، تثبیت یادگیری است. دانش‌آموزان با تکرار زیاد آنچه که در کلاس یادگرفته‌اند در قالب تمرین های مرتب باید انجام دهد. کاربرگ بهترین وسیله برای به یاد سپاری مطالب به صورت درست است.

پرکردن آخر هفته با کاربرگ

آخر هفته بهترین زمان برای یادگیری مطالبی است که طی یک هفته آموزشی معلم به آنها پرداخته است. در کل 30 هفته آموزشی در کل سال تحصیلی وجود دارد. هر هفته با یک کاربرگ که با یک پیام مهارت زندگی همراه است. 

متناسب با طرح درس آموزش و پرورش

کاربرگ هفتگی دبستان بعد از نظرسنحی که از معلمان سراسر کشور انجام داد و با توجه به طرح درس پیشنهادی وزارت آموزش و پروش این برگه را تهیه کرده است.

بودجه بندی هر درس بالای صفحه اول هر کاربرگ است. در این بودجه بندی مشخص شده است که چه سوالاتی از کدام صفحاتی از هر کتاب آمده است.

سوالات متنوع در کاربرگ دبستان

هر درسی به فراخور وزن مطلب آموزشی آن هفته سوالاتش کم یا زیاد می‌شود. به طور میانگین میزان سوال برای هر درس بین 7 تا 9 سوال است. بودجه بندی سوالات هر هفته حاصل نظرسنجی از کل معلمان کشور است.

بعنوان مثال همه معلمان تقاضا کرده بودند که هفته اول با دوره و مرور درس‌های سال پیش شروع شود بنابراین همه این کاربرگ ها بجز پایه اول هفته اولشان با مرور سال گذشته شروع می‌شود.

 چون هدف اصلی کاربرگ یادگیری و تثبیت است بیشتر سوالات ساده و متوسط است. هدف دیگر کاربرگ دبستان کسب حداقل‌های آموزشی است. هدف دیگر کاربرگ مرور هر آن چیزی است که دانش‌آموز طی یک هفته آموخته است.

به صرفه بودن از نظر اقتصادی کاربرگ دبستان

همه معلمان وظیفه دارند برای آخر هفته دانش‌آموزان خود خوراک فکری تهیه کنند تا آموزه های آن هفته در ذهن دانش‌آموز تثبیت شود. با توجه به قیمت کاغذ، استهلاک دستگاه و… قیمتی که این کاربرگ ارائه می‌دهد بسیار به صرفه تر است.

امکانات اختصاصی کاربرگ دبستان

 • دارای صفحات تمام رنگی
 • بودجه بندی(محتوای کدام صفحه) در بالای هر صفحه
 • به صرفه بودن کاربرگ دبستان از نظر اقتصادی
 • امکان چاپ اسم مدراس بالای صفحات در صورت درخواست مدارس
 • برای تمامی پایه های دبستان
 • میانگین بین 7 تا 9 سوال از هر یک از دروس سوالات به همراه تصاویر جذاب برای کودکان
 • شرایط خرید استثنایی
 • 30 هفته آموزشی و 120 صفحه A4 تمام رنگی به همراه سوالات آماده
 • و…

برای خرید کاربرگ چه معیارهایی باید در نظر بگیریم؟

 •  دقت داشته باشید که کاربرگ های طراحی شده باید متناسب با بودجه‌بندی آموزشی سازمان آموزش و پرورش باشد. عدم تطابق بودجه بندی بزرگترین مشکل بعضی از کاربرگ ها است.
 • حتما نمونه هایی از کاربرگ ها را ببینید و سطح سوالات را بررسی کنید. کاربرگ هایی که همه سوالات آنها آسان یا سخت باشد در اکثر موارد نمیتوانند انتخاب مناسبی باشند. بهتر است سراغ کاربرگ هایی بروید که سوالات از سطح آسان شروع شده و به سخت منتهی شود.
 • سهولت استفاده از کاربرگ را هم در نظر داشته باشید. بهتر است کاربرگ هر هفته در همان هفته به دانش آموزان داده شود تا اینکه کل مجموعه یک سال به صورت یکجا به آنها تحویل داده شود. از این رو سراغ کاربرگ هایی بروید که جداکردن نمونه سوالات هر هفته راحت تر باشد. ( قابلیت پرفراژ یا جداسازی صفحات را داشته باشد.)
 • جذابیت بصری کاربرگ نیز اهمیت دارد. تصاویری که در کاربرگ ها استفاده می شود باید هم با کیفیت باشند و هم جذاب . این جذابیت علی الخصوص در پایه های پایین تر (پیش دبستانی، اول و دوم و سوم ابتدایی ) از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • رنگ بندی مناسب کاربرگ دبستان نیز باعث می شود احساس خستگی و یکنواختی کمتری به دانش آموز دست دهد. به همین خاطر بعضی از شرکت ها از کاربرگ های رنگی استفاده میکنند. کاربرگ هایی هستند که به اصطلاح به آنها دو رنگ میگویند. این کاربرگ ها معمولا از کاربرگ های تمام رنگی ارزان تر هستند و جذابیت نسبتا خوبی نیز دارند.

کاربرگ دبستان چیست ؟!

کاربرگ دبستان یک ابزار آموزشی است که برای دانش‌آموزان دوره دبستان طراحی شده است. این ابزار شامل مجموعه‌ای از تمرین‌ها، سوالات و فعالیت‌های آموزشی است که به صورت یک مجموعه آموزشی در دسترس هستند.

با استفاده از کاربرگ دبستان، دانش‌آموزان می‌توانند به صورت خودآموز و با تمرکز بر روی نقاط ضعف خود، مهارت‌های مختلف را تقویت کنند. همچنین، این ابزار به دانش‌آموزان امکان می‌دهد که در هر زمان و مکانی به تمرین کردن و یادگیری مطالب بپردازند.

استفاده از کاربرگ دبستان علاوه‌براین که باعث پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می‌شود مهارت‌های نرم آن‌ها را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد که می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • تقویت مهارت‌های تحلیلی و علمی
 •  افزایش تمرکز و توجه دانش‌آموزان
 • ایجاد انگیزه برای یادگیری و تمرین
 •  ارائه بازخورد فوری به دانش‌آموزان

 

چرا از کاربرگ دبستان باید استفاده کرد؟!

استفاده از کاربرگ در فرایند یادگیری دانش آموزان می‌تواند تحولات متعددی ایجاد کند، این تحولات شامل موارد زیر می‌شوند:

 •  افزایش تمرکز و توجه: استفاده از کاربرگ به دانش آموزان کمک می‌کند تا تمرکز و توجه خود را بر روی مطالب درسی بیشتر کنند و باعث بهبود حافظه و یادگیری آنها می‌شود.
 •  افزایش تعامل و فعالیت: با استفاده از کاربرگ، دانش آموزان به صورت فعال در فرایند یادگیری شرکت می‌کنند و با استفاده از سوالات و تمرین‌های مختلف، مهارت‌های خود را تقویت می‌کنند.
 •  تسهیل در فرایند یادگیری: کاربرگ‌ها به دانش آموزان کمک می‌کنند تا مطالب درسی را به صورت ساده‌تر و قابل فهم‌تری یاد بگیرند و درک بهتری از مفاهیم درسی داشته باشند.
 •  تقویت خلاقیت و تفکر انتقادی: استفاده از کاربرگ‌ها به دانش آموزان کمک می‌کند تا خلاقیت و تفکر انتقادی خود را تقویت کنند و باعث می‌شود که به صورت مستقل و با دقت به مطالب درسی نگریسته و آنها را بررسی کنند.
 • افزایش خودباوری و اعتماد به نفس: استفاده از کاربرگ به دانش آموزان کمک می‌کند تا خودباوری و اعتماد به نفس خود را تقویت کنند و باعث می‌شود که به صورت مستقل و با اطمینان بیشتری به یادگیری خود بپردازند.

اگر به عنوان یک معلم دبستان،خواستار ارتقا سطح دانش آموزان کلاس خود هستید و در جستجوی یک برنامه جامع تمرین، مرور و رفع اشکال هفتگی هستید، از به کارگیری کاربرگ دبستان در کلاس های خود غافل نشوید. با استفاده از کاربرگ دبستان علاوه بر تسهیل نمودن فرایند آموزش، یادگیری و ارزیابی و … می‌توانید یک کلاس فعال و خلاق داشته باشید.

شما می‌توانید برای خرید کاربرگ های هفتگی دبستان اول تا ششم ابتدایی به صورت عمده و با تخفیف ویژه مدارس در سایت رایاد  به شماره ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ در واتساپ پیام دهید یا یه همین شماره پیامک ارسال نمایید.

چرا رایاد

سوالات متداول کاربرگ دبستان

این مجموعه از کاربرگ های هفتگی برای مقطع پیش دبستانی و مقطع اول تا ششم دبستان طراحی و ارائه شده‌اند.

کاربرگ هر مقطع 120 صفحه می‌باشد که برای 30 هفته آموزشی طراحی شده است.

مجموعه کاربرگ های دبستان شامل آزمون‌های کتبی ریاضی، فارسی، علوم و آموزش مهارت‌های اجتماعی هستند. قابل ذکر است که محتوای آموزشی این کاربرگ‌ها مطابق با بودجه‌بندی مصوب آموزش و پرورش می‌باشد.

خیر. پاسخنامه کاربرگ باید به صورت جداگانه تهیه شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر محصولات همین حالا می‌توانید با رایاد تماس بگیرید.

 

18 دیدگاه برای “کاربرگ دبستان

 1. حلیمه گفته:

  سلام اگر مدرسه ای لازم نداند که کاربرگ بدهد و اولیا خودشان بخواهند با دانش آموز خود کاربرگ شما روکارکنند چطورمیتوانند سفارش دهند

 2. خلیلی گفته:

  سلام
  من می‌خوام کاربرگ رو سفارش بدم و شدیداً عجله دارم.
  اما هیچ راه دسترسی ندارم.
  و شماره ای هم که گذاشتید خاموش است. واتساپم هم قطعه. یعنی هیچ راه ارتباطی دیگه ندارید؟؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام دوست عزیز

   به غیر از پایه پیش دبستانی و اول برای ما بقیه پایه ها تا هفته 16 پاسخنامه موجود هست .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر در واتساپ به شماره 09107761132 پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *