کاربرگ نشانه

اگر به دنبال این هستید که مطمئن شوید دروس را در یک هفته آموخته‌اید باید کاربرگ یا پیک آدینه تهیه کنید. هدف کاربرگ یادگیری کامل آموزش‌هایی است که دانش‌آموز در طول یک هفته آموخته است. هر کاربرگ دبستان در 30 هفته آموزشی تقسیم شده است. کاربرگ نشانه برای تمام پایه‌های ابتدایی و در تمامی دروس ارائه شده است. ویژگی مهم این محصول نشانه وجود صفحات تمام رنگی، کیفیت محصول و قیمت کمتر آن نسبت به محصولات مشابه است. کاربرگ هم از لحاظ اقتصادی و هم صرفه جویی بسیار به صرفه تر است.

 

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ اول دبستان نشانه

50,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ دوم دبستان نشانه

50,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ سوم دبستان نشانه

50,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ چهارم دبستان نشانه

50,000 تومان
50,000 تومان

ابزار کمک آموزشی

کاربرگ ششم دبستان نشانه

50,000 تومان

شما می‌توانید برای خرید با شرایط استثنایی برای پایه‌های اول تا ششم ابتدایی با تخفیف ویژه مدارس در سایت رایاد با شماره 88723273-021  تماس حاصل فرمایید و یا به شماره ۰۹۱۰۷۷۶۱۱۳۲ در واتساپ پیام دهید.

 

شرایط خرید کاربرگ نشانه:

 • ارسال نمونه به صورت رایگان به سراسر کشور
 • تسویه حساب به صورت مرحله به مرحله در 3 قسط
 •  باز پس گیری محصول تا سه روز در صورت ایراد
 • سفارش بدون پرداخت هیچگونه بیعانه‌ایی
 • ارسال به تمای نقاط از کشور
 •  ویژه مدارس
 • علاوه بر ارسال نمونه امکان دانلود پی دی اف در سایت

برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید می توانید با شماره 09107761131 تماس بگیرید.

                     

کاربرگ های دبستان نشانه

گروه آموزشی نشانه آموز با گردآوری مجموعه کاربرگ های اول دبستان سعی نموده فرایند یادگیری دانش آموزان در مقطع دبستان را بهبود بخشد. به منظور آگاهی از محتوای کاربرگ های نشانه و دریافت اطلاعات در مورد پیک آدینه نشانه، در ادامه به بررسی کاربرگ های اول تا ششم دبستان پرداخته ایم.

ضمن آنکه می توانید نمونه عکس کاربرگ ها را مشاهده و دریافت نمایید.

کاربرگ اول ابتدایی
عکس کاربرگ اول دبستان

کاربرگ اول نشانه با توجه به نیازهای آموزشی دانش آموزان کلاس اولی و مطابق با استانداردهای آموزشی طراحی شده است.  هدف از به کارگیری کاربرگ یا پیک آدینه در قرایند یادگیری دانش آموزان، تکرار و تمرین بیشتر به منزله تثبیت اطلاعات درسی می باشد.

کاربرگ کلاس اول ابتدایی نشانه ارائه دهنده ی نمونه سوالات 30 هفته آموزشی در 120 صفحه می باشد. برای هر هفته آموزشی سوالات، حل تمرین، آموزش مهارت های زندگی متناسب با سرفصل های دروس اول دبستان ارائه داده است.

صفحات کاربرگ پایه اول ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

 علاوه بر این به منظور ارزیابی و سنجش دانش و عملکرد دانش آموزان آزمون های کتبی ماهانه برای دروس فارسی، ریاضی و علوم طراحی شده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ اول دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ اول دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ اول ابتدایی
کاربرگ دوم ابتدایی
عکس کاربرگ دوم دبستان

کاربرگ دوم دبستان نشانه یک پیک آدینه کامل و جامع می باشد که با در نظرگرفتن توانمندی و سطح علمی دانش آموزان کلاس دومی تهیه و عرضه شده است.

کاربرگ های هفتگی یکی از کارآمدترین ابزارهای کمک آموزشی هستند که از طریق تکرار و حل تمرین دوره ای مباحث باعث بهبود روند یادگیری دانش آموزان می شود.

مجموعه کاربرگ دوم ابتدایی شامل 120 صفحه می باشد که طی 30 هفته آموزشی با دانش آموزان همراه است، به گونه ای که تمام محتوای درسی سال دوم دبستان را پشتیبانی می کند.

صفحات کاربرگ پایه دوم ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

یکی از مزیت های کاربرگ دوم دبستان، آزمون های کتبی دروس ریاضی، فارسی، علوم می باشد. آزمون های کتبی این فرصت را به دانش آموزان میدهد که ضمن ارزیابی سطح علمی خود با نمونه سوالات امتحانی بیشتری آشنا شوند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ دوم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ دوم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ دوم ابتدایی
کاربرگ سوم ابتدایی
عکس کاربرگ سوم دبستان

مجموعه آموزشی نشانه با هدف ارتقای سطح علمی و بهبود یادگیری دانش آموزان کلاس سومی به ارائه کاربرگ سوم دبستان پرداخته است.

کاربرگ سوم ابتدایی نشانه یک تمرین هفتگی فوق العاده برای تکرار و تمرین بیشتر مباحث آموزش دیده در طول یک هفته ی درسی می باشد، که علاوه بر دوره مطالب باعث نهادینه سازی محتوای آموزشی و رفع اشکال نیز می شود.

این مجموعه شامل 120 صفحه می باشد که 30 هفته آموزشی را همراه با تمرینات و نمونه سوالات و بخش های آموزش مهارت پوشش می دهد. صفحات کاربرگ پایه دوم ابتدایی تمام رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

پیک آدینه سوم ابتدایی نشانه به منظور ارزیابی توانمندی دانش آموزان آزمون های کتبی ماهانه ای را برای دروس ریاضی، فارسی و علوم مطابق با استانداردهای آموزشی طراحی کرده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ سوم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ سوم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ سوم ابتدایی
کاربرگ چهارم ابتدایی
عکس کاربرگ چهارم دبستان

مجموعه نشانه آموز با هدف بهبود یادگیری و ارتقای سطح علمی دانش آموزان کلاس چهارم دبستان به ارائه نمونه سوالات تکمیلی و جامع در قالب کاربرگ های هفتگی پرداخته است.

محتوای آموزشی کاربرگ های چهارم ابتدایی 30 هفته آموزشی را پوشش می دهد، تمامی مطالب آموزشی را مطابق با استانداردهای آموزشی در قالب حل تمرین و نمونه سوال، تکرار و دوره می کند. علاوه بر این کاربرگ چهارم دبستان این فرصت را به دانش آموزان می دهد تا در آخر هر هفته تمام مطالبی که در طول یک هفته فراگرفته اند را مورد ارزیابی قرار دهند.

از جمله ویژگی های مثبت کاربرگ چهارم دبستان نشانه می توان به آزمون های کتبی ماهانه این مجموعه اشاره کرد. که به منظور ارزیابی سطح علمی دانش آموزان برای دروس ریاضی، علوم و فارسی طراحی و تدوین شده اند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ چهارم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ چهارم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ چهارم ابتدایی
کاربرگ پنجم ابتدایی
عکس کاربرگ پنجم دبستان

نشانه آموز در راستای بهبود یادگیری و ارتقای سطح علمی کلاس پنجمی ها، همچنین به منظور جمع بندی و دوره ی مطالب آموزشی تدریس شده در طول یک هفته به ارائه کاربرگ پنجم دبستان پرداخته است.

کاربرگ پنجم ابتدایی نشانه دربردارنده ی مجموعه تمرینات و نمونه سوالات مطابق با سرفصل کتاب درسی می باشد. کاربرگ یک ابزار کمک آموزشی کاربردی به ویژه در پایه پنجم دبستان است که زمینه را برای رفع اشکالات درسی و تثبیت مفاهیم آموزشی فراهم می سازد.

کاربرگ پنجم دبستان نشانه به هدف ارزیابی و سنجش عملکرد دانش آموزان  مجموعه ای از آزمون های کتبی ماهانه را برای دروس ریاضی، فارسی و علوم مطابق با استاندادرها آموزشی ارائه داده است.

برای مشاهده نمونه کاربرگ پنجم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ پنجم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ پنجم ابتدایی
کاربرگ ششم ابتدایی
عکس کاربرگ ششم دبستان

مجموعه نشانه آموز با در نظرگرفتن توانمندی و نیاز های آموزشی دانش آموزان کلاس ششمی، کاربرگ ششم ابتدایی را متناسب با محتوای آموزشی کتاب درسی در قالب آموزش مهارت های زندگی، حل تمرین و نمونه سوالات ارائه داده است.  به گونه اب که تمام مباحث آموزشی پایه ششم را پوشش می دهد.

کاربرگ ششم دبستان نشانه یک فرصت عالی برای تکرار و دوره ی مباحث درسیدر پایان هر هفته، رفع اشکال و حل تمرین بیشتر نیز می باشد که در نهایت منجر به تثبیت اطلاعات آموزشی و بهبود روند یادگیری می شود.

صفحات کاربرگ پایه ششم ابتدایی رنگی بوده و از کیفیت مطلوب و جذابیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار می باشد.

ارائه آزمون های کتبی ماهانه از دیگر مزایای کاربرگ نشانه می باشد که با هدف ارزیابی عملکرد دانش آموزان، مطابق با استانداردهای آموزشی در سطح های مختلف طراحی شده اند.

برای مشاهده نمونه کاربرگ ششم دبستان نشانه تنها کافی است بر روی عکس کلیک نمایید.

برای دسترسی مستقیم به صفحه خرید کاربرگ ششم دبستان نشانه روی باکس زیر کلیک کنید.

خرید کاربرگ ششم ابتدایی

ویژگی های کاربرگ نشانه:

گروه آموزشی نشانه آموز با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات عمده در مدارس با بهره جستن از آخرین الگوها و روش های آموزشی و پژوهشی ایران و سایر کشورها سعی کرده است محصولاتی کاربردی و اثر بخش ارائه کند و نقشی هر چند کوچک در پشتیبانی آموزش مدارس داشته باشد. کاربرگ یکی از آن محصولات است.  

تثبیت یادگیری با کاربرگ

کاربرگ بهترین ابزار آموزشی برای تثبیت یادگیری است. فلسفه کاربرگ دبستان به تکالیف تمرینی برمی‌گردد. یعنی تکالیفی که تثبت یادگیری را برای دانش‌اموز انجام می‌دهد.

یکی از اهداف اصلی مدارس بعد از تدریس، تثبیت یادگیری است. دانش‌آموزان با تکرار زیاد آنچه که در کلاس یادگرفته‌اند در قالب تمرین های مرتب باید انجام دهد. کاربرگ بهترین وسیله برای به یاد سپاری مطالب به صورت درست است.

پرکردن آخر هفته با کاربرگ

آخر هفته بهترین زمان برای یادگیری مطالبی است که طی یک هفته آموزشی معلم به آنها پرداخته است. در کل 30 هفته آموزشی در کل سال تحصیلی وجود دارد. هر هفته با یک کاربرگ نشانه که با یک پیام مهارت زندگی همراه است. 

متناسب با طرح درس آموزش و پرورش

کاربرگ نشانه بعد از نظرسنحی که از معلمان سراسر کشور انجام داد و با توجه به طرح درس پیشنهادی وزارت آموزش و پروش این برگه را تهیه کرده است.

بودجه بندی هر درس بالای صفحه اول هر کاربرگ است. در این بودجه بندی مشخص شده است که چه سوالاتی از کدام صفحاتی از هر کتاب آمده است.

سوالات متنوع در کاربرگ دبستان

هر درسی به فراخور وزن مطلب آموزشی آن هفته سوالاتش کم یا زیاد می‌شود. به طور میانگین میزان سوال برای هر درس بین 7 تا 9 سوال است. بودجه بندی سوالات هر هفته حاصل نظرسنجی از کل معلمان کشور است.

بعنوان مثال همه معلمان تقاضا کرده بودند که هفته اول با دوره و مرور درس‌های سال پیش شروع شود بنابراین همه این کاربرگ ها بجز پایه اول هفته اولشان با مرور سال گذشته شروع می‌شود.

 چون هدف اصلی کاربرگ یادگیری و تثبیت است بیشتر سوالات ساده و متوسط است. هدف دیگر کاربرگ دبستان کسب حداقل‌های آموزشی است. هدف دیگر کاربرگ مرور هر آن چیزی است که دانش‌آموز طی یک هفته آموخته است.

به صرفه بودن از نظر اقتصادی کاربرگ دبستان

همه معلمان وظیفه دارند برای آخر هفته دانش‌آموزان خود خوراک فکری تهیه کنند تا آموزه های آن هفته در ذهن دانش‌آموز تثبیت شود. با توجه به قیمت کاغذ، استهلاک دستگاه و… قیمتی که کاربرگ نشانه ارائه می‌دهد بسیار به صرفه تر است.

امکانات اختصاصی کاربرگ نشانه:

 • دارای صفحات تمام رنگی
 • بودجه بندی(محتوای کدام صفحه) در بالای هر صفحه
 • به صرفه بودن کاربرگ دبستان از نظر اقتصادی
 • امکان چاپ اسم مدراس بالای صفحات در صورت درخواست مدارس
 • برای تمامی پایه های دبستان
 • میانگین بین 7 تا 9 سوال از هر یک از دروس سوالات به همراه تصاویر جذاب برای کودکان
 • شرایط خرید استثنایی
 • 30 هفته آموزشی و 120 صفحه A4 تمام رنگی به همراه سوالات آماده
 • و…

برای خرید کاربرگ چه معیارهایی باید در نظر بگیریم؟

 •  دقت داشته باشید که کاربرگ های طراحی شده باید متناسب با بودجه‌بندی آموزشی سازمان آموزش و پرورش باشد. عدم تطابق بودجه بندی بزرگترین مشکل بعضی از کاربرگ ها است.
 • حتما نمونه هایی از کاربرگ ها را ببینید و سطح سوالات را بررسی کنید. کاربرگ هایی که همه سوالات آنها آسان یا سخت باشد در اکثر موارد نمیتوانند انتخاب مناسبی باشند. بهتر است سراغ کاربرگ هایی بروید که سوالات از سطح آسان شروع شده و به سخت منتهی شود.
 • سهولت استفاده از کاربرگ را هم در نظر داشته باشید. بهتر است کاربرگ هر هفته در همان هفته به دانش آموزان داده شود تا اینکه کل مجموعه یک سال به صورت یکجا به آنها تحویل داده شود. از این رو سراغ کاربرگ هایی بروید که جداکردن نمونه سوالات هر هفته راحت تر باشد. ( قابلیت پرفراژ یا جداسازی صفحات را داشته باشد.)
 • جذابیت بصری کاربرگ نیز اهمیت دارد. تصاویری که در کاربرگ ها استفاده می شود باید هم با کیفیت باشند و هم جذاب . این جذابیت علی الخصوص در پایه های پایین تر (پیش دبستانی، اول و دوم و سوم ابتدایی ) از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • رنگ بندی مناسب کاربرگ دبستان نیز باعث می شود احساس خستگی و یکنواختی کمتری به دانش آموز دست دهد. به همین خاطر بعضی از شرکت ها از کاربرگ های رنگی استفاده میکنند. کاربرگ هایی هستند که به اصطلاح به آنها دو رنگ میگویند. این کاربرگ ها معمولا از کاربرگ های تمام رنگی ارزان تر هستند و جذابیت نسبتا خوبی نیز دارند.

چرا رایاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر محصولات همین حالا می‌توانید با رایاد تماس بگیرید.

 

13 دیدگاه برای “کاربرگ دبستان

 1. ناشناس گفته:

  وای خدا من چقدر دوران دبستان از این کاربرگ ها خوشم میومد برعکس بچه های مدارس دیگه ما همیشه منتظر آخر هفته ها بودیم که تکلیفمون کاربرگ باشه کلی وقت سر کلاس با معلممون آخرای سال کاربرگا رو مرتب میکردیم خیلی خوش میگذشت خیلی باهاشون خاطره دارم

 2. محمد گفته:

  سلام
  من مهر میرم سر کلاس کاربرگ چیه؟ به چه کاری میاد
  و اینکه یک بسته می خوام ریاضی ابتدایی رو کامل از اول تا ششم یاد داده بشه

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام دوست عزیز
   کاربرگ مجموعه نمونه سوالات هدفمندی هستن که به صورت هفتگی به عنوان تکالیف برای دانش آموزان هر مقطع طراحی میشه.

   برای آموزش ریاضی ابتدایی میتونید از مجموعه سی دی های لوح دانش استفاده کنید، اما ریاضی هر پایه باید به صورت جداگانه تهیه بشه. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک لوح دانش کلیک کنید.

 3. 8088***916 گفته:

  سلام
  ببخشید دی وی دی های الکترونیکی آریا مطابق با تغییرات کتاب درسی چه سالی می باشد؟؟؟؟؟

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه در حال حاضر پاسخ نامه کاربرگ هارو نداریم
   برای اطلاعات بیشتر به واتساپ این شماره پیام بدید
   09374221175

  • مصطفی عادلی نیا گفته:

   سلام وقت بخیر عذر خواهی میکنم ازتون خطوطمون شلوغ هستش تماس بگیرید بنده در خدمتتون هستم از طریق کامنت هم پاسخگو هستم

 4. نسرين گفته:

  سلام
  من دو روزه تماس ميگيرم متاسفانه كسي پاسخگو نيست يا اشغاله
  چجور سفارشم رو ثبت كنم
  ممنون

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام خدمت شما. لطفا شمارتون رو بفرمایید بدون انتشار با شما تماس میگیریم.

 5. الهام رشیدی گفته:

  سلام ، روز خوش ، آیا امکان ارسال pdf این کاربرگه هاوجود دارد؟ در لین صورت هزینه آن چه قدر است ؟ متشکرم

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام خدمت شما. امکان ارسال فایل پی دی اف کاربرگ به صورت رایگان وجود داره. در صورت تمایل باشید از پشتیبانی براتون هر مقطعی که مایل باشید رو ارسال میکنیم. برای هماهنگی لطفا به این شماره 09374221175 در واتس اپ پیام بفرستین. ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.