سرحال و شاد بودن حق تمام بچه‌هاست. آن‌ها باید همان‌طور که با سن و روحیاتشان هماهنگ است، شاداب زندگی کنند، آسوده باشند و یاد بگیرند. رایاد دوست بچه‌ها و تمام کسانی است که دغدغه‌ی بچه‌ها را دارند. بنابراین فضایی را فراهم کرده است که پاسخ‌گوی نیازمندی‌های آنان به صورت آنلاین باشد. اینجا یک فروشگاه اینترنتی برای کودک و نوجوان است. 
زندگی هر کودک یا نوجوان در دو بعد اصلی یادگیری و سرگرمی خلاصه می‌شود. به همین دلیل رایاد محصولاتی را ارائه می‌دهدکه مرتبط با آموزش، بازی یا تلفیقی از هردو باشند:
دسته‌ی اول: محصولات آموزشی که شامل بسته‌ها، فیلم‌ها و نرم‌افزارهای آموزشی برای تمام گروه‌های سنی و مقاطع تحصیلی است که علاوه بر دانش‌آموزان، برای مدیران مدارس و آموزگاران نیز کاربردی‌اند. 
دسته دوم: اسباب‌بازی و بازی‌های فکری است. می‌دانیم که بچه‌ها عاشق بازی هستند. بازی‌های آموزشی می‌تواند روشی عالی برای یادگیری بچه‌ها در یک فضای شاداب باشد. دسته‌ی بازی‌های رایاد تنوع خوبی دارد و شامل بازی‌های مناسب کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌شود. همچنین در یک دسته‌بندی تخصصی به بازی‌های فکری، آموزشی، استراتژیک، انتزاعی و دورهمی تقسیم می‌شود. چنان که می‌بینیم، مخاطبان این دسته از محصولات رایاد، در دامنه‌ای گسترده هستند. 
هم والدین و هم آموزگاران و مدیران مدارس می‌توانند محصولات آموزشی و بازی‌های موجود در فروشگاه اینترنتی رایاد را بهترین هدیه برای کودکان و نوجوانان بدانند. رایاد امیدوار است با دریافت نظرات ارزشمند مخاطبان عزیز بتواند دسته‌بندی محصولات خود را روزبه‌روز کامل‌تر کند و به‌این ترتیب نیاز بچه‌ها، اولیا و مربیان را در سایر حوزه‌ها نیز پوشش دهد. 

رسالت ویژه رایاد

رایاد از نخستین روز (1 آبان 98) کار خود را با رسالتی بزرگ آغاز کرد. عدالت آموزشی و رفاه حق طبیعی تمام بچه‌ها در تمام مناطق سرزمین عزیزمان است. رایاد در این راستا کوشیده‌ است تا محصولات آموزشی خود را با تخفیف 80 درصدی به روستاها، حاشیه‌ی شهرهای بزرگ و مناطق مرزی برساند و همچنان بر این رسالت پای‌بند است. همراه با رایاد باشید.