سرحال و شاد بودن حق تمام بچه‌هاست. آن‌ها باید همان‌طور که با سن و روحیاتشان هماهنگ است، شاداب زندگی کنند، آسوده باشند و یاد بگیرند. رایاد دوست بچه‌ها و تمام کسانی است که دغدغه‌ی بچه‌ها را دارند. بنابراین فضایی را فراهم کرده است که پاسخ‌گوی نیازمندی‌های آنان به صورت آنلاین باشد. اینجا یک فروشگاه اینترنتی برای کودک و نوجوان است. 
زندگی هر کودک یا نوجوان در دو بعد اصلی یادگیری و سرگرمی خلاصه می‌شود. به همین دلیل رایاد محصولاتی را ارائه می‌دهدکه مرتبط با آموزش، بازی یا تلفیقی از هردو باشند:
دسته‌ی اول: محصولات آموزشی که شامل بسته‌ها، فیلم‌ها و نرم‌افزارهای آموزشی برای تمام گروه‌های سنی و مقاطع تحصیلی است که علاوه بر دانش‌آموزان، برای مدیران مدارس و آموزگاران نیز کاربردی‌اند. 
دسته دوم: اسباب‌بازی و بازی‌های فکری است. می‌دانیم که بچه‌ها عاشق بازی هستند. بازی‌های آموزشی می‌تواند روشی عالی برای یادگیری بچه‌ها در یک فضای شاداب باشد. دسته‌ی بازی‌های رایاد تنوع خوبی دارد و شامل بازی‌های مناسب کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌شود. همچنین در یک دسته‌بندی تخصصی به بازی‌های فکری، آموزشی، استراتژیک، انتزاعی و دورهمی تقسیم می‌شود. چنان که می‌بینیم، مخاطبان این دسته از محصولات رایاد، در دامنه‌ای گسترده هستند. 
هم والدین و هم آموزگاران و مدیران مدارس می‌توانند محصولات آموزشی و بازی‌های موجود در فروشگاه اینترنتی رایاد را بهترین هدیه برای کودکان و نوجوانان بدانند. رایاد امیدوار است با دریافت نظرات ارزشمند مخاطبان عزیز بتواند دسته‌بندی محصولات خود را روزبه‌روز کامل‌تر کند و به‌این ترتیب نیاز بچه‌ها، اولیا و مربیان را در سایر حوزه‌ها نیز پوشش دهد.