رهپویان دانش و اندیشه

رهپویان دانش و اندیشه

 برای خرید دی وی دی های رهپویان روی پایه مورد نظرتان کلیک کنید.

 همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید به شماره  7761132 – 0910 در واتساپ پیام دهید و یا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

رهپویان دانش و اندیشه

اگر به اندازه کافی وقت و انگیزه برای درس خواندن دارید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید پشنهاد ما به شما استفاده از دی وی دی آموزشی است. دی ودی های آموزشی رهپویان برای تمامی دروس با استفاده از معلمان برتر کشور اقدام به تولید بسته آموزشی کرده است. رهپویان دانش و اندیشه ده سال است در زمینه تولید محتوای آموزشی و تولید سی دی آموزشی برای دانش آموزان فعالیت می‌کند. در این یادداشت قصد داریم ویژگی‌های این دی وی دی ها رو بررسی کنیم با ما همراه باشید.

خرید دی وی دی های رهپویان دانش و اندیشه

 برای خرید دی وی دی های رهپویان روی پایه مورد نظرتان کلیک کنید.

 شما می‌توانید برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره  09107761132 تماس حاصل کنید و یا به همین شماره پیامک ارسال نمایید.

رهپویان کنکور ریاضی

ویژگی های دی وی دی های آموزشی رهپویان

نرم افزار های آموزشی رهپویان دانش و اندیشه ویژگی های منحصر به فردی دارند که هر مقطع با مقطع دیگر متفاوت است. در ادامه چند  ویژگی کلی در همه محصولات آموزشی رهپویان را ذکر می‌کنیم:

دسته بندی درست و منظم

یکی از ویژگی‌هایی که شاید در دی وی دی ها برای سایر تولید کنندگان کم اهمیت به نظر برسد دسته بندی مطالب است. خریدن دی وی دی و سردرگمی برای پیدا کردن درس و مطلب مورد نظر از شما وقت زیادی را هدر می‌دهد. در دی وی دی های رهپویان همه‌ی مطالب به صورت مشخص با هر مبحث از یکدیگر جدا شده‌اند.

دانش‌آموزان می‌توانند ضمن یادگیری دروس با مباحث مختلف هر درس نیز هم به خوبی آشنا شوند و بیاموزند چگونه درست بخوانند.

نمونه سوال و حل تمرین در زمان تدریس

تدریس معلم به تنهایی و به صورتی که دانش‌آموز درگیر نشود و منفعل باشد اثر خوبی در یادگیری ندارد. در این دی وی دی ها معلمان با ارائه سوال و آزمون گیری به طور منظم دانش‌آموزان را فعال نگه می‌دارند.

هدف این آزمون ها در محصولات رهپویان دانش و اندیشه این که مخاطب این دی وی دی ها بتوانند توانایی خود را در مباحث مختلف درسی بسنجد و دانش خود را افزایش دهند.

آموزش تمامی مطالب کتاب به صورت خط به خط

دی وی دی های آموزشی رهپویان تمام محتوای کتاب‌های درسی را به صورت جز به جز توضیح داده است. از آنجایی که کتاب یک منبع بسیار مهم برای کنکور است آموزش کل محتوای کتاب از اهمیت بسیاری برخوردار است.

تمام تمرینات، مثال‌ها و حتی فعالیت‌های کتاب درسی توسط استاد حل می‌شود و توضیحات هر درس شامل مثال‌ و تمرین های تالیفی استاد و خود کتاب است.

یادگیری روش‌های تست زنی

یکی از ویژگی‌های هر محصولی برای مقطع متوسطه آموزش اصولی روش‌های تست زنی است. دی وی دی های رهپویان برای هر فصل از کتاب‌های درسی یک جلسه حل تمرین قرار داده است. حل تمرین بهترین شیوه برای آموزش نکات تست زنی است از این طریق روی مباحث درسی اشراف پیدا می‌کنید با شرایط آزمون آشنا می‌شوید. روش تست زنی یک عامل بسیار تاثیر گذار در تعیین رتبه کنکور است که اگر آموزش ببینید تاثیر زیادی روی رتبه شما خواهد گذاشت.

تدریس مفهومی تمام دروس

آموزش تمام نکات و مسائل کتاب یک امر لازم، ولی کافی نیست. محصولات رهپویان علاوه بر آموزش خط به خط تمام مباحث را به صورت ریز و مفهومی بررسی کرده است. اگر نگوییم صد درصد ولی قطعا نود و نه درصد سوالات کنکور به صورت مفهومی است این امر اهمیت یادگیری مباحث به صورت مفهومی را بیشتر می‌کند.

استفاده از استادان مولف کتاب های درسی

آموزش درست و به صورت کاربردی فقط وقتی عملی می‌شود که استاد به مباحث درسی تسلط کافی را داشته باشد. استادانی که در محصولات رهپویان تدریس می‌کنند همگی خود از مولفین کتب درسی هستند. آموزش مفهومی در سایه اشراف به مباحث درسی و سوالات آزمون‌ها میسر می‌شود.

چرا باید سی دی آموزشی رهپویان خرید

برای انتخاب و استفاده از دی وی دی آموزشس رهپویان دلایل بسیاری وجود دارد. در اینجا به اختصار چند ویژگی که باعث انتخاب رهپویان می‌شود را ذکر می‌کنیم:

 • استفاده از معلمان مولف
 • آموزش تست زنی به صورت ویژه
 • حل تمرینات مختلف در پایان هر فصل از کتاب
 • فعال نگه داشتن دانش‌آموزان با ارائه مثال و حل تمرین
 • آموزش مفهومی و خط به خط تمامی دروس
 • دسته بندی تمام مباحث برای یادگیری بهتر و آشنایی با مباحث مختلف
 • و…
خرید فیلم آموزشی رهپویان

کلاس کنکور یا فیلم های آموزشی؟

وقت و هزینه‌ایی که برای کلاس‌های مختلف دانش‌آموزان تلف می‌شود همیشه یکی از دغدغه‌های بچه‌ها و هم والدین بوده است. دی وی دی آموزشی یک فرصت بسیار مناسب برای آموزش مفاهیم و مطالب درسی است. در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های دی وی دی های رهپویان را بررسی کنیم.

مزیت‌های استفاده از دی وی آموزشی بسیار است در اینجا به اختصار به چند ویژگی اشاره می‌کنیم:

 • بهترین جایگزین برای معلم خصوصی است

معلم خصوصی برای همه درس به دلیل هزینه بالا ضرورت استفاده از دی وی دی آموزشی را دو چندان کرده است. اما شاید شما جز آن دسته افرادی باشید که هزینه برای شما اهمیت نداشته باشد پیدا کردن معلمی که بتواند همه مفاهیم کتاب را آموزش دهد بسیار مشکل است.

دی وی دی آموزشی رهپویان با استفاده از معلمین مولف کتاب درسی این بسته‌های آموزشی  را تهیه کرده است. این معلمان مورد تایید جامعه آموزشی کشور هستند و خیال شما از بابت سطح علمی معلم راحت است.

 • محدودیت زمانی ندارید

یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از دی وی دی آموزشی نسبت به کلاس مدیریت زمان توسط دانش‌آموز است. اگر شما کلاس‌های مختلفی را در آموزشگاه ثبت نام کرده باشید مشاهده خواهید کرد زمان بسیاری تلف می‌شود. زمانی که دانش‌آموز صرف رفتن و برگشتن به کلاس می‌کند حتی بدون توجه به مسافت بسیار زیاد است.

با دی وی دی آموزشی رهپویان این مسئله برای شما حل شده است. با توجه به برنامه درسی هر زمانی که بخواهید می‌توانید از این دی وی دی ها استفاده کنید.

 • ارجحیت آموزشی

شما شاید با توجه به جو کلاس یا موقعیت و شخصیت استاد بتوانید چند بار سوالی را تکرار کنید یا پرسشی را مطرح کنید. اما در دی وی آموزشی شما می‌توانید هر چند بار که خواستید و متوجه نشده بودید ویدئو را عقب جلو کنید یا حل تمرین ها را بار ها نگاه کنید.

 • استفاده از معلمان برتر و کارآزموده

شما اگر برای چند در آموزشگاه‌ایی ثبت نام کنید به چند معلم خود می‌توانید اعتماد کنید که به مباحث درس مسلط باشند. تشخیص مسلط بودن سخت نیست اما هزینه و زمان بر است. شاید حتی در نزدیکی شما معلمان با کیفیت برتر وجود نداشته باشند.

در دی وی دی های رهپویان از مسلط بودن اساتید به مباحث اطمینان کامل کسب شده است و آنها در سطح بالای آموزشی هستند.

ویژگی های اساتید سی دی آموزشی رهپویان

 1.  مولف کتاب درسی
 2.  متخصص در مباحث درسی 
 3.  گلچین شده از بهترین معلمان کشوری
 4.  علاقمند به تدریس با انرژی و با انگیزه
 5.  دارای قدرت بیان و تاثیر گذاری بر دانش‌آموزان
 6.  تاکید بر آموزش مفهومی و تسلط بر محتوا
 7.  و…

مخاطبین سی دی های آموزشی رهپویان چه کسانی هستند؟

اگر برای خرید محصولات رهپویان هنوز تصمیم نگرفته‌اید باید بدانید که مخاطبین این سی دی های آموزشی دانش‌اموزان کوشا هستند. تمام دانش‌آموزانی که برای خود برنامه ریزی درسی دارند و قصد دارند خود برنامه‌شان را عملی کنند.

 دی وی دی های آموزشی رهپویان با استفاده از معلمین برتر و کار آزموده نیاز شما را به رفتن کلاس های متنفرقه رفع کرده است.بسته به پایه تحصیلی شما رهپویا‌ن دانش و اندیشه برای شما بسته آموزشی تهیه کرده است.

برای مشاوره خرید می‌توانید با شماره  09107761132 تماس حاصل فرمایید.

خرید دی وی دی های ابتدایی

200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان
200,000 تومان

خرید دی وی دی های متوسطه اول

280,000 تومان
280,000 تومان
280,000 تومان
280,000 تومان
280,000 تومان

خرید دی وی دی های متوسطه دوم

خرید دی وی دی های کنکور رهپویان

 

چرا رایاد

محصولات آموزشی رهپویان

نرم افزار های آموزشی رهپویان دانش و اندیشه ویژگی های منحصر به فردی دارند که هر مقطع با مقطع دیگر متفاوت است. در ادامه ویژگی های محصولات آموزشی رهپویان به تفکیک مقطع تحصیلی را ذکر میکنیم.

1. محصولات آموزشی رهپویان مقطع ابتدایی

در مقطع ابتدایی نرم افزارهای آموزشی رهپویان دانش و اندیشه فقط شامل درس ریاضی و علوم می‌شود.

ویژگی بارز این محصولات عبارتند از:

 • تدریس مفهومی و سطر به سطر کتاب درسی
 • توضیح اهداف کتاب درسی و توسعه و غنی سازی مفهوم آن
 • طرح و حل مثال ها و تمرین‌های مهم و کلیدی کتاب درسی
 • راهنمایی جهت پاسخ به پرسش های کتاب درسی
 • حضور دانش آموز در کنار معلم جهت شبیه سازی کلاس درسی
 • استفاده از روش ها، ابزارها و تکنولوژی های نوین آموزشی جهت هوشمند سازی آموزش

2. محصولات آموزشی رهپویان مقطع دبیرستان

نرم افزارهای آموزشی رهپویان دانش و اندیشه در مقطع دبیرستان شامل درس‌های  می‌شود.

ویژگی بارز این محصولات عبارتند از:

 • آموزش کتاب درسی به صورت کامل با بیانی ساده و روان
 • حل تمرین ها و سوالات کلیدی کتاب درسی
 • توسعه و غنی سازی مطالب کتاب درسی
 • پوشش خط به خط کتاب درسی در قالب نکته و تست
 • تحلیل تست‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور
 • طراحی و تحلیل آزمون‌های جامع در پایان هر مبحث
 • آموزش فهم سؤالات چهارگزینه‌ای و ارائه راه حل‌های کوتاه
 • استفاده از روش ها، ابزارها و تکنولوژی های نوین آموزشی جهت هوشمند سازی آموزش

خرید اینترنتی دی وی دی های رهپویان دانش و اندیشه

شما میتوانید محصولات شرکت رهپویان دانش و اندیشه را از مجموعه رایاد www.rayad.org با تخفیف قابل ملاحظه ای خریداری فرمائید.

برای خرید سی دی های رهپویان کافیست به صفحه محصول رفته و در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فرآیند خرید با شماره 09107761132 تماس حاصل کنید و یا به همین شماره پیامک ارسال نمایید.

سوالات متداول درباره سی دی آموزشی رهپویان

بله، تمام دی وی دی های رهپویان دانش و اندیشه قابلیت پخش در دستگاه پخش خانگی و پلیرهای کامپیوتر را دارند.

در فیلم های آموزشی مفهومی نکات کتاب درسی ریز به ریز با حل تمرین های کتاب درسی بررسی می شوند. دبیران آموزشی در این دی وی دی ها مثال ها و تمرین های مهم و کلیدی کتاب درسی را حل می کنند و برای حل تمرین و پرسش های کتاب درسی راهنمایی های مفیدی ارائه می شود. اما در فیلم های آموزش جامع رهپویان مدرس وقت بیشتر خود را به حل تست و تمرین اختصاص می دهد. رویکرد فیلم های آموزش جامع به این صورت است که مفاهیم کتاب درسی به همراه حل تست و تمرین آموزش و مرور می شود.

دی وی دی های رهپویان به دلیل جامعیت در دروس، و دو نوع آموزش مفهومی و جامع تمام نیاز دانش آموزان را برای یادگیری را رفع کرده‌ است و به دلیل نبود مشکلات آموزشگاه و هزینه های معلم خصوصی بهترین گزینه برای آموزش است.

دی وی دی های رهپویان تمامی پایه ها از اول دبستان تا سال آخر متوسطه دوم را شامل می‌شود.

38 دیدگاه برای “رهپویان دانش و اندیشه

 1. میلاد محمدی گفته:

  آق من به هنگام اجرای فیلم دی وی دی صفحه انتخاب مبحث رو سیاه نشون میده چیکار کنم دی وی دی رایتر رو هم تازه عوض کردم.

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام دوست عزیز
   دی وی دی های رهپویان قابلیت اجرا در پخش کننده های خانگی و لپ تاپ دارند. شاید مشکل از دی وی دی رایتر لپ تاپتون باشه.

 2. حسن پور گفته:

  سلام به همه عزیزان من یک مدرس فیزیک هستم و برای استفاده از روش تدریس عالی مدرسان فیزیک رهپویان مجموعه دی وی دی های مفهومی هر سه پایه فیزیک رو خریداری کردم به جهت کامل کردن جزوه خودم با روش های نوین و نکات جدیداما بعد از استفاده از این دی وی دی ها خواستم به همه دانش آموزان و دبیران کشورم پیشنهاد میکنم استفاده کنید تا فهم واقعی فیزیک رو تجربه کنید واااااااااقعا عالی هست و به عنوان کسی که فیزیک رو تدریس میکنم به همه شما عزیزان توصیه میکنم از دی وی دی های مفهومی فیزیک برای درک بهتر فیزیک حتما استفاده کنید. من قصد دارم دی وی دی های کنکور و تست زنی رو هم بخرم و از نکات اون دی وی دی ها هم استفاده کنم بعد از خریدشون حتما میام برای شما عزیزان نظرمو میگم تا شاید تو انتخاب درست شما موثر باشه . عزیزان من بعد از هزینه های زیاد و خرید انواع دی وی دی های مطرح تو بازار با این دی وی دی ها آشنا شدم ای کاش زودتر این اتفاق می افتاد

  • پشتیبان رایاد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از حسن نظر و توجه شما
   باعث خوشحالیه، ممنون میشیم نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *