طرح «نذر آموزشی رهپویان» برای ایام تعطیلی مدارس

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، موسسات مختلف در راستای مسئولیت اجتماعی خود طرح های آموزشی مختلفی را برگزار می‌کنند. در همین راستا موسسه هپویان دانش و اندیشه طرحی آماده کرده است که در این طرح دانش آموزان به راحتی می‌توانند فیلم های آموزشی مباحث درسی بهمن و اسفند را به صورت رایگان مشاهده کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح، با تیم آموزشی رایاد همراه باشید. 

 

باتوجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و لزوم ماندن در خانه ها و تردد نداشتن در معابر شهری، مؤسسه رهپویان و فرایاد عصر دانش در اقدامی خیرخواهانه تمامی دروس مباحث بهمن ماه و اسفند ماه دانش آموزان را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار داده است.

برای شرکت در طرح «نذر آموزشی رهپویان» فقط کافیست با ورود به صفحه فیلم‌های آموزشی مباحث درسی بهمن و اسفند و وارد کردن مشخصات خود مباحث درسی بهمن ماه و اسفند ماه را در همه مقاطع تحصیلی به صورت رایگان مشاهده کنید.

 

 

نذر آموزشی رهپویان

 

 

امید است این طرح بتواند ضمن حفظ سلامت دانش آموزان و کاهش میزان آلودگی ویروس کرونا به دانش آموزان در ارتقای سطح علمی شان کمک کند.

این طرح به ویژه برای دانش آموزان سال دوازدهم که امسال کنکور سراسری ۹۹ و امتحانات نهایی را پیش روی خود دارند به میزان بسیاری می تواند مفید باشد.

 

چطور فیلم های آموزشی مدرسه را رایگان ببینم؟

برای مشاهده رایگان مباحث آموزشی بهمن ماه و اسفندماه مدارس ابتدا باید وارد صفحه فیلم های آموزشی بهمن و اسفند شوید، سپس مشخصات خود را وارد می کنید و می توانید از محتوای موجود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که با توجه به چارت تحصیلی همه مدارس در همه مقاطع دسترسی تنها به مباحثی باز است که در بهمن ماه و اسفند ماه تدریس می شود.

 

نذر آموزشی رهپویان دانش و اندیشه

 

چه درس هایی در نذر آموزشی رهپویان رایگان شده است؟

در طرح نذر آموزشی رهپویان دروس آموزشی بهمن و اسفند ماه مدارس در همه مقاطع تحصیلی، از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم تحصیلی رایگان می شود.

البته توجه داشته باشید تنها مباحث درسی که طبق چارت درسی آموزش و پرورش در بهمن ماه و اسفند ماه ۹۸ تدریس می شود در این طرح آموزشی رایگان شده است.

 

چرا فیلم های آموزشی و رایگان فرایاد؟

در تعطیلات مدارس به علت شیوع بیماری کرونا همانطور که می دانید شبکه هفت سیما متولی برگزاری دوره های آموزشی برای دانش آموزان شده است و ممکن است دانش آموزان مشاهده برنامه های آموزشی شبکه هفت سیما را ترجیح بدهند.

اما دنبال کردن دروس آموزشی بهمن ماه و اسفند ماه از طریق تلویزیون دشواری هایی دارد که در حالت آنلاین وجود ندارد. با استفاده از آموزش آنلاین می توانید در هر زمانی که نیاز داشتید ویدئوهای آموزشی را مشاهده کنید.

همچنین در حالت آنلاین شما قادر خواهید بود تا از مباحث موجود مباحثی را که نیاز دارید انتخاب کنید. در حالی که برنامه های شبکه هفت چارت درسی ثابتی دارند و ممکن است از جایی درس بدهند که شما قبل تر در مدرسه خوانده اید.

و از همه مهمتر اساتید فرایاد از بهترین های آموزش کشور هستند. فیلم های آموزشی آنلاین فرایاد که در مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه تولید می شود، همگی از استانداردهای بسیار بالایی برخوردارند و در تهیه آن ها از بهترین اساتید کشور استفاده شده است.

 

فیلم های آموزشی فرایاد را در تعطیلی مدارس با چی ببینیم؟

برای مشاهده فیلم های آموزشی آنلاین فرایاد فقط کافیست که با یک لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی وارد سایت www.farayad.org شوید. البته اگر هم به لپ تاپ دسترسی ندارید پیشنهاد بهتری داریم. با اپلیکیشن فرایاد به سادگی از طریق موبایل می توانید فیلم های آموزشی مباحث درسی بهمن و اسفند را در گوشی یا تبلت ببینید.

حتی در اپلیکیشن فرایاد قابلیت دانلود و ذخیره در فضای ابری هم قرار داده شده است تا اگر به اینترنت هم دسترسی نداشته باشید بتوانید به سادگی فیلم های آموزشی فرایاد را مشاهده کنید.

البته مزیت های استفاده از اپلیکیشن فرایاد یکی و دو تا نیست. مثلا با اپلیکیشن حجم اینترنت مصرفی شما هم نیم بها حساب می شود.

از طریق حافظه و فضای ابری فرایاد هم می تونید فیلم ها را دانلود و ذخیره کنید و به همین راحتی در هر کجا و هر زمانی به محتوای آموزشی فرایاد و درس های بهمن و اسفند دسترسی داشته باشید.

 

هدف فرایاد و رهپویان از برگزاری کمپین رایگان برای دانش آموزان

رهپویان دانش و اندیشه، با هدف کمک به کنترل بحران همه‌گیر ویروس کرونا و کاهش نگرانی خانواده ها از وقفه بوجود آمده در روند تحصیلی دانش آموزان سراسر کشور طرح نذر آموزشی رهپویان را اجرا می کند.

به همین منظور دسترسی و مشاهده آنلاین جلسات منتخب فیلم های آموزش مفهمومی منطبق با برنامه تدریس بهمن و اسفند مدارس کشوربرای عموم دانش آموزان عزیز به طور رایگان ارائه می شود.

در پایان شعار همه با هم رعایت توصیه‌های بهداشتی شستشوی مرتب و صحیح دستها با آب و صابون و کاهش تردد و تجمع در مکان های شلوغ را از یاد نبریم و به این شعار حتما عمل کنیم.

امید است با کمک هم و در کنار هم بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

منبع: سایت مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه 

اگر میخواهید در مورد محصولات رهپویان اطلاعات بیشتری کسب کنید، حتما مقاله” تفاوت دی وی دی های آموزشی رهپویان ” را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *